Zestaw filtrujący Aris

Speck Pumpen
220155

Zestaw filtrujący w dwóch wariantach wydajności. Pompa z filtrem piaskowym przystosowana do basenów o różnej wielkości, doskonale sprawdzi się w basenach ogrodowych Intex oraz Bestway.

  • Wydajność oraz prostota użytkowania
  • Wysoka trwałość urządzenia
  • Filtr z zaworem 6-drogowym
  • Dwa warianty wydajności 4 m3/h oraz 6 m3/h
1 510,00 zł
Brutto
Rodzaj filtra: Zestaw filtracyjny Aris 330mm
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Filtr piaskowy Aris + Pompa basenowa Aqua Plus

Pompa piaskowa w zestawie z filtrem Aris to idealne rozwiązanie do basenu ogrodowego. Właściwy zestaw filtrujący pozwala uchronić nieckę przed nadmiernym zabrudzeniem oraz wpływa na mniejszą ilość zużywanej chemii. Filtr piaskowy to wydajne rozwiązanie, które z pomocą złoża filtrującego zatrzymuje w swoim wnętrzu większe zanieczyszczenia.

Wszystkie elementy zestawu powstały na terenie UE, producent przygotował również części zamienne, uzupełniające zestaw filtrujący. 

Zestaw filtrujący do basenu

Kompletne urządzenie filtrujące ze zbiornikiem o średnicy oraz mocy pompy dostosowanej do wielkości niecki basenowej. Filtr piaskowy został wyposażony w zawór 6-drogowy. Pompa piaskowa do idealne rozwiązanie dla właścicieli przydomowych basenów, właściwa filtracja w połączeniu z dobrą chemią wpływa na czystość niecki oraz jakość wody.

filtr piaskowy aris zawór wielodrożny

Wydajność to podstawa

Zestaw filtrujący do basenu Aris wyposażony jest w silnik malowany proszkowo, dzięki czemu jest on odporny na korozję oraz chemikalia basenowe. Reszta części obudowy wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego gwarantującego długą żywotność produktu. Pompa piaskowa to ergonomiczne urządzenie, dzięki któremu Twój basen będzie piękny oraz czysty przez cały sezon. Zestawy filtrujące Aris zostały przygotowane w dwóch wariantach wydajnościowych 4 m3/h oraz 6 m3/h - dzięki czemu, możliwe jest dobranie właściwego zestawu względem basenu. Większy wariant filtra może pracować w basenie o maksymalnej objętości 30 m3.

Filtr piaskowy w zestawie z pompą basenową może być wykorzystywany również z Fibalonem. Fibalon to nowoczesne złoże filtrujące - jest bardzo wydajne, a przy tym lekkie. Doskonale sprawdza się w nieckach z trudno dostępną maszynownią, gdzie zasyp filtra jest utrudniony.

Pompa Aqua Plus

Seria pomp do basenu Aqua Plus łączy w sobie wysoką kulturę pracy oraz wydajność. Samozasysająca pompa Aqua Plus cechuje się wieloma rozwiązaniami wykorzystywanymi w pompach z serii premium - model od Speck Pumpen to przykład niezawodności za niską cenę. Omawiany model cechuje się m.in. tym, że obudowa została wykonana z trwałego polipropylenu, a ponad to wał silnika nie ma styczności z wodną.

Schemat wydajności pompy aqua plus

Zastosowanie

Dzięki uniwersalnej formie, zestaw może być użyty w różnych zbiornikach wodnych. Znajdzie swoje zastosowanie w basenie, basenie rozporowym, basenie dmuchanym, a nawet stawie kąpielowym. Idealnie nadaje się do zastąpienia mniej wydajnych zestawów filtrujących w basenach ogrodowych. Zestaw filtrujący ARIS doskonale sprawdzi się w basenach: Intex, Bestway.

Zawór sześciodrogowy, w który jest wyposażony zestaw daje pełen komfort obsługi filtra! W bardzo prosty można wykonać płukanie złoża, odkurzać basen, wypompować wodę z basenu. Filtr może pracować podczas kąpieli - najwyższa klasa bezpieczeństwa!

Przyłącza w zestawie z Aris są uniwersalne - dają możliwość podłączenia węży 32/38 mm zakładanych na obejmę.

zestaw basenowy aris przyłącza na rurę

Zestaw filtrujący do basenu Aris 330mm

W skład zestawu wchodzą:

  • Zbiornik filtra Aris 330mm
  • Pompa filtrująca Aqua Plus 4
  • komplet przyłączy na węże basenowe 32 i 38 mm

Zestaw filtrujący do basenu Aris 400mm

W skład zestawu wchodzą:

  • Zbiornik filtra Aris 400mm
  • Pompa filtrująca Aqua Plus 6
  • komplet przyłączy na węże basenowe 32 mm i 38 mm

Dane techniczne:

Model pompy: Aqua Plus 4 Aqua Plus 6
Dla basenów o objętości: 5 - 15 m3 10 - 30 m3
Wydajność pompy: 4 m3/h 6 m3/h
Moc pompy: 0,18 kW 0,25 kW
Model filtra: Aris 330 Aris 400
Ilość złoża filtrującego: 21 kg 40 kg
piasek (0,4-0,8 mm): należy dokupić osobno
220155

Specyficzne kody

ean13
220155
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.