Zestaw filtrujący Aris 330
  • Zestaw filtrujący Aris 330

Zestaw filtrujący Aris 330

Pompa piaskowa do basenu - zestaw filtrujący do basenu. Pompa o wydajności 4 m3/h z filtrem na piasek kwarcowy.

1 425,00 zł
Ilość
Wysyłka: 3-5 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Zestaw filtrujący do basenu

Kompletne urządzenie filtrujące do basenu. Wyposażone w zbiornik filtra o średnicy 330 mm, pompę basenową o wydajności 4 m3/h i zawór 6-drogowy. Potoczna nazwa tego urządzenia to pompa piaskowa. Całość osadzona na plastikowej podstawie.

Filtr piaskowy Aris 330 mm + Pompa Aqua Plus 4 m3/h

Ten zestaw filtrujący wyróżnia się wysoką jakością zastosowanej pompy oraz wysoką jakością materiałów. Tworzywo sztuczne użyte do produkcji zbiornika filtra ma dużą wytrzymałość. Nie pęka i nie rozwarstwia się pod wpływem działania ciśnienia. Zastosowana pompa Aqua ma konstrukcję opartą o bardzo popularną, niemiecką pompę Magic. Części eksploatacyjne są dostępne na rynku. To sprawia, że eksploatacja urządzenia może być liczona latami. Nie ma konieczności wymiany całego zestawu jeśli zużyje się lub pęknie jakiś element.

Pompa jak i podzespoły produkowane w UE !!!

filtr piaskowy aris zawór

Trwała pompa piaskowa do basenu

Zestaw filtrujący do basenu Aris wyposażony jest w silnik, którego obudowa malowana jest proszkowo. Daje to dużą odporność na odziaływanie warunków atmosferycznych oraz chemikalia basenowe. Pompa może na wolnym powietrzu w pobliżu basenu.

Plastik użyty do produkcji filtra jest gruby i cechuje się dużą elastycznością. Skoki ciśnienia nie niszczą jego konstrukcji. Mocne tworzywo zastosowano także przy produkcji zaworu 6-drogowego. Działa precyzyjnie i nie zacina się. Ma wygodną rączkę do przełączania funkcji.

Zastosowanie

Dzięki uniwersalnej formie budowy ten zestaw może być użyty w różnych zbiornikach wodnych. Znajdzie swoje zastosowanie w basenie, basenie rozporowym, basenie dmuchanym a nawet stawie kąpielowym. Idealnie nadaje się do zastąpienia nietrwałych zestawów filtrujących w basenach typu: Intex, Bestway.

Zawór sześciodrogowy, w który jest wyposażony zestaw daje pełen komfort obsługi filtra!!! W bardzo prosty można wykonać płukanie złoża, odkurzanie basenu, wypompowanie wody z basenu. Filtr może pracować podczas kąpieli - najwyższa klasa bezpieczeństawa!

Przyłącza w zestawie Aris są uniwersalne - dają możliwość podłączenia węży 32mm zakładanych na obejmę.

speckpumpen zestaw filtrujący przyłącza

Specyfikacja:

Ilość złoża filtrującego: 21 kg
piasek (0,4-0,8 mm) nie jest w komplecie
Dla basenów o objętości: 5-15 m3
Speck Pumpen
220155

Opis

Waga
12 kg
Zawartość
Pompa, filtr 300 mm, zawór 6-drogowy, podstawa
Zasilanie
230V
Moc
0,35 kW
Wydajność
4 m3/4
Przyłącze
38 mm i 50 mm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward