Zapach HTH SPA Aromat kwiat pomarańczy

HTH
120374

Orzeźwiający zapach do jacuzzi oraz wanny SPA. Aromat HTH nada wyjątkowy klimat i zbuduje unikalny nastrój. 

zawartość butelki: 200 ml

  • Nie wpływa negatywnie na jakość wody
  • Nie zmienia wartości pH oraz nie ulega pienieniu 
  • Aromat nie zawiera alkoholu
  • Bezpieczny dla dzieci 
Ilość

Zapach HTH do jacuzzi oraz SPA

Nadaj unikalny i wyjątkowy zapach Twojemu SPA - aromat kwiatu pomarańczy nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale również pozwoli na odprężenie oraz regenerację. Seria zapachów "aroma care" to kolekcja dobranych aromatów, które nadadzą się do prywatnych oraz publicznych wanien SPA, whirpool czy jacuzzi.

Zapach HTH

HTH przygotowało serię aromatów do wanny SPA z myślą o komforcie płynącym z użytkowania środków. Regularne stosowanie zapachów wprowadzi Cię w świat hydroterapii. Dzięki szerokiemu wachlarzowi środków możesz eksperymentować i mieszać różne zapachy w jeden - tworząc unikalne i niezapomniane kompozycje. Słodka oraz orzeźwiająca mieszanka cytrusów sprawdzi się doskonale podczas letnich kąpieli, oraz w sezonie zimowym.

Pozytywny wpływ aromaterapii

Aromaterapia wprowadzi Cię w zupełnie inny nastrój - zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się oraz ukoisz swoje nerwy. Aromat do SPA powstał z myślą by pomagać, a nie szkodzić - płynny zapach do wanny SPA nie wpływa na wartość pH wody.

Dawkowanie aromatu do SPA

Dawkowanie:

1 nakrętka zapachu wystarcza aż na 2 m3 wody.


Zapach należy dolewać bezpośrednio do wody. Stosować co tydzień lub po każdym uzdatnianiu basenu w celu utrzymania świeżości przez cały rok. Dla największych odczuć podczas kąpieli, zaleca się dodawanie środka na godzinę przed kąpielą.
Uwaga! Podczas stosowania środków dezynfekujących zaleca się odczekanie godziny przed dodaniem odświeżacza - w innym wypadku, aromat może nie działać właściwie.

120374

Zobacz także