Zapach sosnowy do sauny Camylle

Camylle
113313

Pobudzająca nuta zapachowa do suchej sauny będąca połączeniem odświeżającej sosny. Aromaty Camylle z serii Voile de Sauna to unikalne kompozycje zapachowe, które na długo zapadają w pamięć.

  • pojemność: 250 ml
  • trwały zapach nadający się do sauny suchej
  • wiele aromatów do wyboru
64,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Zapach orientalny do sauny suchej

Camylle Voile de Sauna - Pin

Nadaj unikalny i wyjątkowy zapach podczas wizyty w saunie - aromat świeżej sosny, nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także wprowadzi Cię w pozytywny nastrój. Seria zapachów do saun "Camylle" to kolekcja dobranych aromatów, które pozwolą postrzegać saunę przez pryzmat zupełnie nowych doświadczeń. Szeroka gama zapachowa pozwoli Ci na dobranie nut zapachowych w zależności od potrzeb: klasyczny eukaliptus, nuty kwiatowe, a może nuty cytrusowe - to od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. W ofercie znaleźć można aż 14 specjalnie wyselekcjonowanych wariantów zapachowych.

Zapachy do sauny Sosna Camylle

Camylle przygotowało serię produktów z myślą o aromaterapii w saunie. Regularne stosowanie zapachów wprowadzi Cię w świat hydro-aromaterapii, a duży wybór aromatów nie pozwoli na monotonię. Dzięki szerokiemu wachlarzowi środków możesz eksperymentować i mieszać różne zapachy w jeden - tworząc unikalne i niezapomniane kompozycje. Aromat sosny to pozycja dla osób chcących się zregenerować oraz nabrać sił. Sosna ceniona jest przede wszystkim w walce z bólem, zmęczeniem oraz może się okazać pomocna przy leczeniu układu oddechowego. 

Dawkowanie

Przygotowanie zapachu: W zależności od intensywności zapachu rozcieńczyć 10-20ml na litr wody

Jak używać: Rozcieńczony zapach rozlewamy bezpośrednio na kamienie

Nie wolno polewać skoncentrowanym zapachem na kamienie.

Zapach świeżej sosny

Camylle Pin to propozycja intensywnej, a zarazem kojącej sosny przywodzącej na myśl nie jedną wycieczkę po lesie. Dzięki swoim właściwościom zapach sprawdzi się zarówno w aromaterapii rekreacyjnej, jak i zdrowotnej.

Pozytywny wpływ aromaterapii

Aromaterapia wprowadzi Cię w zupełnie inny nastrój - zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się oraz ukoisz swoje nerwy. Aromat do sauny powstał z myślą by pomagać, a nie szkodzić - płynny, skoncentrowany zapach możesz rozrobić w zależności od swoich potrzeb. Zapachy Camylle Voile de Sauna to sprawdzone modele, które sprawdzają się u klientów na całym świecie.

113313

Specyficzne kody

EAN13
3760122950177
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także