Zapach orientalny do sauny Camylle

Camylle
113312

Delikatna nuta zapachowa do suchej sauny, łącząca tony słodkie oraz pikantne. Aromaty Camylle z serii Voile de Sauna to unikalne kompozycje zapachowe, które na długo zapadają w pamięć.

  • pojemność: 250 ml
  • trwały zapach nadający się do sauny suchej
  • wiele aromatów do wyboru
64,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Zapach orientalny do sauny suchej

Camylle Voile de Sauna - Orient

Nadaj unikalny i wyjątkowy zapach podczas wizyty w saunie - aromat przypraw oraz drzew, nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także wprowadzi Cię w pozytywny nastrój. Seria zapachów do saun "Camylle" to kolekcja dobranych aromatów, które pozwolą postrzegać saunę przez pryzmat zupełnie nowych doświadczeń. Szeroka gama zapachowa pozwoli Ci na dobranie nut zapachowych w zależności od potrzeb: klasyczny eukaliptus, nuty kwiatowe, a może nuty cytrusowe - to od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. W ofercie znaleźć można aż 14 specjalnie wyselekcjonowanych wariantów zapachowych.

Zapachy do sauny Camylle

Camylle przygotowało serię produktów z myślą o aromaterapii w saunie. Regularne stosowanie zapachów wprowadzi Cię w świat hydro-aromaterapii, a duży wybór aromatów nie pozwoli na monotonię. Dzięki szerokiemu wachlarzowi środków możesz eksperymentować i mieszać różne zapachy w jeden - tworząc unikalne i niezapomniane kompozycje. Aromat orientalny to wybór dla podróżników oraz osób ceniących sobie wycieczki po świecie. Specjalnie przygotowana kompozycja wprowadzi Cię w pozytywny nastrój, a dzięki odpowiednio dobranym aromatom poczujesz się jak na wycieczce po odległej krainie.

Dawkowanie

Przygotowanie zapachu: W zależności od intensywności zapachu rozcieńczyć 10-20ml na litr wody

Jak używać: Rozcieńczony zapach rozlewamy bezpośrednio na kamienie

Nie wolno polewać skoncentrowanym zapachem na kamienie.

Orientalna aura

Kompozycja złożona z szeregu przypraw oraz drzew, łącząc tony słodkie z nutą pikanterii. Zapach mimo swojej delikatność jest również propozycją wyjątkowo męską.

Pozytywny wpływ aromaterapii

Aromaterapia wprowadzi Cię w zupełnie inny nastrój - zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się oraz ukoisz swoje nerwy. Aromat do sauny powstał z myślą by pomagać, a nie szkodzić - płynny, skoncentrowany zapach możesz rozrobić w zależności od swoich potrzeb. Zapachy Camylle Voile de Sauna to sprawdzone modele, które sprawdzają się u klientów na całym świecie.

113312

Specyficzne kody

EAN13
3760122952928
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także