Zapach energetyzujący do sauny Camylle

Camylle
113311

Energetyzująca i odświeżająca nuta zapachowa do suchej sauny. Aromaty Camylle z serii Voile de Sauna to unikalne kompozycje zapachowe, które na długo zapadają w pamięć.

  • pojemność: 250 ml
  • trwały zapach nadający się do sauny suchej
  • wiele aromatów do wyboru
64,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Zapach energetyzujący do sauny suchej

Camylle Voile de Sauna - Luxe

Nadaj unikalny i wyjątkowy zapach podczas wizyty w saunie - energetyzujące połączenie kajeputa, mięty, eukaliptusa, goździków oraz gwajakowca, nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także pozwoli na odzyskanie mocy. Seria zapachów do saun "Camylle" to kolekcja dobranych aromatów, które pozwolą postrzegać saunę przez pryzmat zupełnie nowych doświadczeń. Szeroka gama zapachowa pozwoli Ci na dobranie nut zapachowych w zależności od potrzeb: klasyczny eukaliptus, nuty kwiatowe, a może nuty cytrusowe - to od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. W ofercie znaleźć można aż 14 specjalnie wyselekcjonowanych wariantów zapachowych.

Zapachy do sauny Camylle

Camylle przygotowało serię produktów z myślą o aromaterapii w saunie. Regularne stosowanie zapachów wprowadzi Cię w świat hydro-aromaterapii, a duży wybór aromatów nie pozwoli na monotonię. Dzięki szerokiemu wachlarzowi środków możesz eksperymentować i mieszać różne zapachy w jeden - tworząc unikalne i niezapomniane kompozycje. Aromat Luxe to kompozycja łącząca szereg pobudzających zapachów, dzięki którym odkryjesz drugą młodość.

Dawkowanie

Przygotowanie zapachu: W zależności od intensywności zapachu rozcieńczyć 10-20ml na litr wody

Jak używać: Rozcieńczony zapach rozlewamy bezpośrednio na kamienie

Nie wolno polewać skoncentrowanym zapachem na kamienie.

Powracająca energia

Aromat będący połączeniem kajeputa, mięty, eukaliptusa, goździków oraz gwajakowca ma za zadanie postawić Cię na nogi oraz zmotywować do działania. Czujesz się zmęczony, a masz dużo planów do zrealizowania? Zapach Luxe to idealne rozwiązanie dla Twojego problemu.

Pozytywny wpływ aromaterapii

Aromaterapia wprowadzi Cię w zupełnie inny nastrój - zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się oraz ukoisz swoje nerwy. Aromat do sauny powstał z myślą by pomagać, a nie szkodzić - płynny, skoncentrowany zapach możesz rozrobić w zależności od swoich potrzeb. Zapachy Camylle Voile de Sauna to sprawdzone modele, które sprawdzają się u klientów na całym świecie.

113311
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także