Zapach miętowo-eukaliptusowy do sauny Camylle

113308

Odświeżająca nuta zapachowa do suchej sauny. Aromaty Camylle z serii Voile de Sauna to unikalne kompozycje zapachowe, które na długo zapadają w pamięć.

  • pojemność: 250 ml
  • trwały zapach nadający się do sauny suchej
  • wiele aromatów do wyboru
64,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne w 3-7 dni

Zapach mięta i eukaliptus do sauny suchej

Camylle Voile de Sauna - Eucalyptus/Menthe

Nadaj unikalny i wyjątkowy zapach podczas wizyty w saunie - aromat odświeżającej mięty oraz eukaliptusa, nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale także pozwoli na odprężenie. Seria zapachów do saun "Camylle" to kolekcja dobranych aromatów, które pozwolą postrzegać saunę przez pryzmat zupełnie nowych doświadczeń. Szeroka gama zapachowa pozwoli Ci na dobranie nut zapachowych w zależności od potrzeb: klasyczny eukaliptus, nuty kwiatowe, a może nuty cytrusowe - to od Ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz. W ofercie znaleźć można aż 14 specjalnie wyselekcjonowanych wariantów zapachowych.

Zapachy do sauny Camylle

Camylle przygotowało serię produktów z myślą o aromaterapii w saunie. Regularne stosowanie zapachów wprowadzi Cię w świat hydro-aromaterapii, a duży wybór aromatów nie pozwoli na monotonię. Dzięki szerokiemu wachlarzowi środków możesz eksperymentować i mieszać różne zapachy w jeden - tworząc unikalne i niezapomniane kompozycje. Kompozycja eucalyptus i mięta to odświeżająca odskocznia dla osób potrzebujących relaksu i poprawy oddechu. Aromat idealnie sprawdzi się podczas sezonu jesienno-zimowego, jako dodatkowa forma dbania o zdrowie.

Dawkowanie

Przygotowanie zapachu: W zależności od intensywności zapachu rozcieńczyć 10-20ml na litr wody

Jak używać: Rozcieńczony zapach rozlewamy bezpośrednio na kamienie

Nie wolno polewać skoncentrowanym zapachem na kamienie.

Odświeżenie i pobudzenie

Aromat mięta i eukaliptus to ukłon względem użytkowników ceniących sobie klasyczne tony w aromaterapii. Mimo, że wielu posiadaczy saun kojarzy eukaliptusa wyłącznie z aspektami leczniczymi, tak jest on jednym z częstszych wyborów. Mięta pomoże w walce ze zmęczeniem.

Pozytywny wpływ aromaterapii

Aromaterapia wprowadzi Cię w zupełnie inny nastrój - zapomnisz o problemach, zrelaksujesz się oraz ukoisz swoje nerwy. Aromat do sauny powstał z myślą by pomagać, a nie szkodzić - płynny, skoncentrowany zapach możesz rozrobić w zależności od swoich potrzeb. Zapachy Camylle Voile de Sauna to sprawdzone modele, które sprawdzają się u klientów na całym świecie.

113308
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.