Jacuzzi J 315 - premium spa

Jacuzzi
300145
 • Oryginalne Jacuzzi
 • trzy miejsca z hydromasażem
 • jedna silna pompa do masażu wodnego
 • jedna pompa cyrkulacyjna
 • 21 dysz masujących w różnej konfiguracji
68 000,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Wanna spa J 315 to komfort hydroterapii dla dwóch lub trzech osób. Charakteryzują ją dwa miejsca siedzące i jedna leżanka, a także 23 dysze do profesjonalnego hydromasażu. Idealne dla Ciebie!

Zalety Jacuzzi J 315 to:

 • Miejsce typu lounge - leżanka
 • Trzy miejsca wyposażone w podświetlane zagłówki
 • Poduszki HydroSoothe - masaż wodny szyi i ramion
 • Chromoterapia ProLite - ciekawe podświetlenie wody i otoczenia
 • 4 fazy filtrowania wody 
 • Wodospad SPA - kojący szum wody

Dzięki niewielkiej wannie spa J 315 zrozumiesz, że w świecie hydroterapii małe jest piękne!

Wybierz relaks z Jacuzzi J 315

Model J 315 to zaskakująco przestronne, jak i intymne miejsce. Zaprojektowane z największą dokładnością dla Ciebie i twojej rodziny. Gwarantuje wydajną hydroterapię z potężnymi dyszami PowerPro, które koją i masują mięśnie. Wanna wyposażona jest w poduszkę masującą HydroSoothe zapobiegającą rozpryskiwaniu się wody oraz niestandardową szafkę ProFinish z opcją narożnego oświetlenia akcentującego. 

To najwyższy czas, aby powiedzieć NIE zmęczeniu… i przejść w tryb relaks!

Nowoczesny design tylko dla Ciebie

Nasze Jacuzzi to ponadczasowy design w ekskluzywnym wydaniu. Jacuzzi J 315 perfekcyjnie dopełni wygląd twojego ogrodu czy też domu. Swoją strukturą i kolorem przypomina jacuzzi drewniane. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych.

Wersje kolorystyczne obudowy:

 • Brushed Grey
 • Modern Hardwood
 • Smoked Ebony

Wersje kolorystyczne niecki:

 • Platinum
 • Porcelain
 • Silver Pearl

Rodzaje dysz w Jacuzzi J315

Do serii J 300 dobrano specjalne, ekskluzywne dysze, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i efektowny masaż. Dysze PowerPro wykorzystują efekt Venturiego (ciśnienie płynu) do stworzenia idealnej równowagi pomiędzy powietrzem a wodą. W Jacuzzi J 315 jest ich aż 23.

 • PowerPro®BX to ekskluzywne dysze dostępne tylko w kolekcji J – 300™, w modelach wyposażonych w siedzisko lounge. Strumień́ ten, jedyny w swoim rodzaju, masuje łydki z wykorzystaniem relaksujących i jednocześnie ożywczych baniek powietrza.
 • PowerPro®FX Large skoncentrowane są na środkowej części pleców, aby zmniejszyć napięcie i bóle mięśni. Dysze te wykonują masaż wykorzystujący ruch spiralny, co sprzyja lepszej cyrkulacji.

Dysze można regulować według własnych potrzeb i oczekiwanej intensywności masażu.

jacuzzi j315

Luksus warty ceny

Zrobi wrażenie nawet na sąsiedzie!

Wyposażone w oświetlenie ProLight LED, dzięki któremu zadbasz o każdy najmniejszy punkt świetlny Twojej wanny spa. Od kolorów, po intensywność, podświetlane uchwyty na napoje, zagłówki, po obudowę jacuzzi.

Zaprojektowane z myślą o nowych technologiach. Aplikacja SmartTub przystosowana do sterowania wanną za pomocą telefonu, z każdego miejsca na świecie. Dzięki tej opcji możesz włączyć jacuzzi, wracając z pracy, a gdy już dojedziesz do domu, będzie gotowe na Twoją kąpiel.

Do nowych technologii można wliczyć również system Bluewave, który zadba o muzyczny klimat Twojego hydromasażu. Nie wychodząc z wanny, będziesz mógł zrelaksować się przy swojej ulubionej muzyce, sterując tylko pilotem. Nie musisz się już bać o zachlapanie telefonu czy głośnika bluetooth, wystarczy system Bluewave, a odetchniesz z ulgą.

Mamy coś nawet dla najbardziej wymagających, czyli specjalną izolację SmartSeal. To przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zmniejszy zużycie prądu nawet o 20%. Oprócz tego ochroni twoją wannę przed wilgocią i zmniejszy jej hałas.

Wyspecjalizowane w oczyszczaniu wody

Ultraczysta woda to standard w Twojej wannie spa J 315. Odpowiada za to technologia ClearRay Active Oxygen, która dokładnie oczyści wodę w twoim jacuzzi. Wprowadzeniu do wody niewielkiej ilości ozon, który pod wpływem promieni UV-C wytworzy aktywny tlen i zniszczy obecne w wodzie patogeny. 

Technologia ClearRay Active Oxygen pozwala na ograniczenie stosowania środków chemicznych do uzdatniania wody. Dzięki temu możesz z niej korzystać codziennie, nawet przy problemach skórnych. Twoja kąpiel może teraz trwać w nieskończoność!

Zanurz się w wyjątkowo luksusowej i czystej wodzie Twojego nowego jacuzzi J 315.

Amerykański design i solidna jakość

Produkty marki Jacuzzi to produkty o doskonałej jakości i wydajności, które spełniają oczekiwania swoich klientów już od 60 lat. W swojej ofercie mają nie tylko wanny z hydromasażem, ale także zwykłe wanny, kabiny prysznicowe i sauny.

Podstawowe dane modelu:

Wymiary: 193 x 168 x 81 cm
Liczba stanowisk: 2-3
Leżanka: tak
Pompa 1 1 prędkości 2.0KM
Pompa 2 -
Pompa cyrkulacyjna tak
Moc grzałki: 2.7 kW
Całkowita liczba dysz: 21
System audio: Bluewave (4 głośniki) - opcja

jacuzzi 315 top

300145
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także