Jacuzzi J 345 - premium spa

Jacuzzi
300150
 • Oryginalne Jacuzzi
 • Pięć miejsc z hydromasażem
 • dwie silne pompy do masażu wodnego
 • jedna pompa cyrkulacyjna
 • 40 dysz masujących w różnej konfiguracji
78 000,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Wanna spa J 345 posiada siedem miejsc z podwodnym masażem. W sumie 41 dysz o najwyższym standardzie zapewnia prawidłowy poziom relaksu w wodzie. Jeżeli szukasz 6 lub 7-osobowej wanny spa w standardzie premium, to musi być Twój wybór! 

Zalety Jacuzzi J 345 to:

 • Cztery wygodne fotele z hydromasażem i zagłówkami
 • Kopuła do masażu stóp
 • Poduszki HydroSoothe - masaż wodny szyi i ramion
 • Chromoterapia ProLite - ciekawe podświetlenie wody i otoczenia
 • 4 fazy filtrowania wody 
 • Wodospad SPA - kojący szum wody
 • Podświetlane uchwyty na napoje i zagłówki

Dzięki wannie spa J 345 poczujesz się po królewsku!

Kup to z myślą o sobie!

Bo Jesteś tego warta/warty! Pomyśl, jak cudownie byłoby mieć taką wannę i móc codziennie się w niej relaksować. Każdy dzień byłby wtedy świętem. Na długi czas można zapomnieć o zmęczeniu i bólu mięśni!

Model J345 gwarantuje wydajną hydroterapię znakomitymi dyszami PowerPro, które koją i masują mięśnie. Wanna wyposażona jest w poduszkę masującą HydroSoothe zapobiegającą rozpryskiwaniu się wody oraz szafkę ProFinish z opcją narożnego oświetlenia akcentującego Twoje ogrodowe jacuzzi.

Nowoczesny design a Ty w jego centrum

Nasze Jacuzzi to ponadczasowy design w ekskluzywnym wydaniu. Jacuzzi J 345 perfekcyjnie dopełni wygląd twojego ogrodu czy też domu. Swoją strukturą i kolorem przypomina jacuzzi drewniane. Już teraz wybierz swój kolor!

Wersje kolorystyczne obudowy:

 • Brushed Grey
 • Modern Hardwood
 • Smoked Ebony

Wersje kolorystyczne niecki:

 • Platinum
 • Porcelain
 • Silver Pearl

Rodzaje dysz w Jacuzzi J345

Do serii J 300 dobrano specjalne, ekskluzywne dysze, które zapewnią Ci nie tylko niezapomniane wrażenia, ale także efektowny masaż. Wykorzystują one efekt Venturiego (ciśnienie płynu) do stworzenia idealnej równowagi pomiędzy powietrzem a wodą. W Jacuzzi J 345 jest ich aż 41!

 • PowerPro®MX2 posiadają maksymalny zasięg strumienia szczególnie skuteczny dla mięśni dolnej części grzbietu. Wykonują energiczny i intensywny masaż mięśni lędźwiowych.
 • PowerPro®FX wytwarza intensywny strumień miejscowy w kształcie idealnej spirali powietrza i wody, stymulujący grupy mięśniowe średniej wielkości, rozluźniając napięcie w punktach newralgicznych na ramionach, szyi, grzbiecie, łydkach i stopach. Strumienie FX są regulowane pod względem ciśnienia i natężenia.
 • PowerPro®FX Rotational wytwarzają rotacyjny strumień oddziałujący na mniejsze strefy mięśniowe. Ma on efekt masujący, który wpływa stymulująco na tkanki.
 • PowerPro®FX Large Rotational to najnowsze dysze pozwalające na intensywną hydroterapię. Charakterystyczny, wzrastający spiralnie strumień powietrza i wody wykonuje silny masaż barków, pleców, łydek i stóp.
 • PowerPro®FX Large skoncentrowane są na środkowej części pleców, aby zmniejszyć napięcie i bóle mięśni. Dysze te wykonują masaż wykorzystujący ruch spiralny, co sprzyja lepszej cyrkulacji.

Dysze można regulować według własnych potrzeb i oczekiwanej intensywności masażu.

jacuzzi j345

Dodaj odrobinę luksusu do swojego ogrodu

Model J 345 jest szczególnie wyposażony w oświetlenie ProLight LED, dzięki któremu masz kontrolę nad każdym punktem świetlnym w Twojej wannie spa. Sprawia to, że jacuzzi wygląda znakomicie o każdej porze i sprawia radość swoim użytkownikom.

Nowe technologie nie są straszne dla marki Jacuzzi. Aplikacja zastosowana w tym modelu to SmartTub. Przystosowana jest do sterowania wanną za pomocą telefonu, z każdego miejsca na świecie. Dzięki tej opcji możesz włączyć jacuzzi, stojąc w korku i marząc o ciepłej kąpieli. Gdy wejdziesz do domu, jacuzzi będzie już na Ciebie czekać!

Z nowych technologii pojawia się tu jeszcze system Bluewave, który dba o muzyczny klimat Twojego hydromasażu. Nie wychodząc z wanny, będziesz mógł zrelaksować się przy swojej ulubionej muzyce, sterując tylko pilotem. Nie musisz się już bać o zachlapanie telefonu czy głośnika bluetooth, wystarczy system Bluewave, a odetchniesz z ulgą.

Dla najbardziej wymagających wanna spa ma specjalną izolację SmartSeal. To przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które zmniejszy zużycie prądu nawet o 20%. Oprócz tego ochroni twoją wannę przed wilgocią i zmniejszy jej hałas.

Przełącz się na tryb RELAKS już dziś!

J 345 doświadczone w czystości

Technologia ClearRay Active Oxygen to nieoceniona i bezcenna funkcja w Twoim domowym jacuzzi. Nie będzie szukać „chętnych” wśród domowników, sama zajmie się czyszczeniem wanny. Pozbędzie się zanieczyszczeń za pomocą wprowadzenia do wody niewielkiej ilości ozonu. Ten pod wpływem promieni UV-C wytworzy aktywny tlen i zniszczy znajdujące się w wodzie patogeny.

Dzięki temu codziennie będziesz mógł korzystać z NOWEJ i CZYSTEJ wanny. A twoja wrażliwa skóra nie będzie przeszkodą do zaczerpnięcia chwili relaksu w Jacuzzi J 345!

Amerykański design i solidna jakość

Produkty marki Jacuzzi to produkty o doskonałej jakości i wydajności, które spełniają oczekiwania swoich klientów już od 60 lat. W swojej ofercie mają nie tylko wanny z hydromasażem, ale także zwykłe wanny, kabiny prysznicowe i sauny.

Podstawowe dane modelu:

Wymiary: 213,5 x 213,5 x 92 cm
Liczba stanowisk: 4-5
Leżanka: brak
Pompa 1 1 prędkości 2.0KM
Pompa 2 1 prędkość 2.0KM
Pompa cyrkulacyjna tak
Moc grzałki: 2.7 kW
Całkowita liczba dysz: 41
System audio: Bluewave (4 głośniki) - opcja

jacuzzi 345 top

300150
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także