Poolbiking One Plus

Poolbiking
320110
  • Rower Poolbiking do ćwiczeń w wodzie
  • Sprzęt do aquabike i aquacycling
  • ćwiczenia cardio w wodzie
  • odchudzanie w wodzie
8 300,00 zł
Brutto
Dostawa 7-14 dni
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Poolbiking ONE Plus

Dobrze wyposażony rower do ćwiczeń w wodzie z gamy urządzeń firmy Poolbiking. Chętnie wybierany przez zawodowców regularnie uprawiających aquabiking. Sprawdzi się w mniej intensywnych ćwiczeniach cardio, rehabilitacji czy treningu na odchudzanie.

Ćwicząc na rowerze wodnym korzystasz z techniki FPR (Full Progressive Resistance) czyli stopniowo wzrastającego oporu. Im mocniej i szybciej pedałujesz, tym większy odczuwasz opór. 

Aquabiking nie obciąża stawów. Tego rodzaju trening pozwala wzmocnić partie mięśni albo po prostu nabrać kondycji bez jednoczesnego obciążania kolan, bioder czy kręgosłupa.

Poolbiking ONE Plus to wybór użytkowników z różnych dziedzin: centrów fitness, ośrodków rehabilitacyjnych, hoteli, SPA i wellness, ośrodków oferujących programy do rekonwalescencji oraz ofiar wypadków ćwiczących pod nadzorem wyspecjalizowanych zespołów medycznych.

Rower basenowy odporny na działanie wody

Rower basenowy wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej klasy AISI316L. W przeciwieństwie do ram wykonanych z aluminium, stal nierdzewna to materiał, który nie ulega korozji w wodzie słonej czy basenowej. Nie musi być dodatkowo anodowany czy zabezpieczany. Po prostu jest nierdzewny. Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Pedały wykonane z opatentowanego tworzywa, bez konieczności dezynfekcji.

Ergonomiczna konstrukcja ramy - wiele ustawień, aby dopasować do wzrostu osoby ćwiczącej. Dodatkowe możliwości ustawienia siodełka aby lepiej dopasować do sylwetki osoby ćwiczącej.

Poolbiking ONE Plus

320110
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także