Termometr do basenu Shark - Astral Pool

AstralPool
150912
  • Termometr firmy Astral Pool z serii SHARK do mierzenia temperatury wody w basenie 
  • Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury 
  • Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa 
  • Temperatura podawana w stopniach Celsjusza i Fahrenheita.
251,82 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Termometr do basenu Shark firmy Astral Pool precyzyjnie odczytuje temperaturę wody w każdym basenie, niezależnie od wielkości. Wskazuje temperaturę w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. Przedmiot pływa po powierzchni, dzięki umieszczonemu na górze pływakowi. Wykonany z dobrej jakości i bardzo wytrzymałego tworzywa. 

Tarcza wskazująca temperaturę jest okrągła i ma czytelnie oznaczone wartości. Bez problemu odczytasz wskazaną temperaturę, bez konieczności wyciągania go z wody. Termometr odczytuje temperaturę w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. 

Termometr basenowy należy do serii produktów Shark firmy Astral Pool. Jest w kolorze charakterystycznym dla tej serii, reprezentuje jeden z odcieni niebieskiego. Tworzywo, z którego jest wykonane jest wytrzymałe i odporny na działania wody basenowej.

Dzięki pływakowi, pływa po powierzchni wody, a pomiar temperatury dokonywany jest na końcu metalowego trzpienia. Dzięki takiej budowie pomiar temperatury odbywa się ok. 20 cm pod wodą, a nie przy samej powierzchni. Oznacza to, że wskazane stopnie wody są rzeczywiste i bardzo dokładne. Dzięki niemu upewnisz się, czy woda jest wystarczająco ciepła, by móc wziąć w niej kąpiel. 

150912

Specyficzne kody

EAN13
8420382301205
MPN
36622
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także