Termometr do basenu Basic

150908
  • Termometr do mierzenia temperatury wody w basenie
  • Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury
  • Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa
  • Temperatura podawana w stopniach Celsjusza
125,00 zł

102,01 zł szt.

Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Termometr okrągły BASIC to najprostszy, podstawowy model termometru do basenu. Służy do dokładnego odczytu temperatury wody. Miernik temperatury pływa na powierzchni wody, dzięki umieszczonemu na górze pływakowi. Nadaje się do każdej wielkości i rodzaju basenów. 

Termometr basenowy wykonany jest z trwałego tworzywa, które nie uszkodzi się przy pierwszym kontakcie z wodą basenową. Posiada duży i czytelny wskaźnik temperatury oraz wyraźne oznaczenie cyfrowe. Temperatura podawana w stopniach Celsjusza. 

Pomiar temperatury dokonywany jest za pomocą metalowego trzpienia, który umieszczony jest na końcu przedmiotu. Dzięki takiej budowie najdokładniejszy pomiar odbywa się 20 cm pod wodą, a nie przy samej powierzchni. Za jego sprawą dowiesz się czy temperatura wody jest odpowiednia do kąpieli, czy może trzeba jeszcze podgrzać wodę w basenie przed wejściem do niego. 

Wersja BASIC - Nie ma oznaczonego producenta

Uwaga: nieznaczna kondensacja pary wodnej pod przezroczystą pokrywą jest rzeczą naturalną i nie wpływa na jakość pomiaru ani nie jest podstawą do zgłoszenia wady produktu.
150908
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także