Termometr do SPA

307308

Termometr do jacuzzi i SPA z zawieszką. Dwustopniowa skala odczytu. Idealny do basenu SPA.

33,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Deluxe SPA Thermometer - termometr do jacuzzi

Kompaktowy termometr do jacuzzi to element podstawowego wyposażenia SPA. Dzięki użyciu termometru łatwiej utrzymać komfortowe warunki kąpieli w wannie SPA. Wybierz termometr do SPA marki Life, który sprawi, że temperatura w basenie przestanie być dla Ciebie niewiadomą! 

Termometr do SPA – dane produktu

Bezprzewodowy termometr do SPA marki Life to klasyczny model Deluxe SPA Thermometer o następujących parametrach:

  • Ma dwustopniową skalę odczytu.
  • Został wyskalowany w stopniach Celsjusza i Fahrenheita.
  • Ma dołączoną zawieszkę.
  • Dzięki przyssawce możesz zamontować go na ściance wanny SPA.
  • Dostępny kolor: szary, niebieski i chrom. 
  • Ma wysokość 17 cm.

Został wykonany ze sztucznego materiału otoczonego trwałą i mocną obudową, dzięki której jest bardzo szczelny. Obudowa jest odporna na działanie korozji, dlatego termometr Deluxe SPA marki Life to zakup na lata.  

Posiada wspomnianą przyssawkę i kotwicę. Dzięki nim umieścisz termometr w wybranym i najbardziej dogodnym miejscu zbiornika i zawsze bez problemu odnajdziesz go, by odczytać temperaturę. 

Termometr do jacuzzi – zastosowanie

Termometr do jacuzzi i wanien SPA to podstawa wyposażenia. Dzięki niemu możesz na bieżąco kontrolować temperaturę wody i monitorować komfort termiczny kąpiących się.

Ten termometr basenowy jest montowany na ściance za pomocą przyssawki. Aby nie został zniszczony podczas kąpieli, do stworzenia obudowy wykorzystano wytrzymały materiał sztuczny. Nawet gdy upadnie, pozostanie sprawny i przydatny.

Nierdzewne wykończenie obudowy sprawia, że model jest odporny na proces rdzewienia oraz na używanie chemii basenowej. Każdy użytkowy zbiornik wodny, taki jak basen ogrodowy, jacuzzi czy wanna SPA, musi być poddawany działaniu środków chemicznych.

Chemia do SPA i jacuzzi, którą znajdziesz w naszej ofercie, to preparaty uzdatniające wodę, filtrujące ją z zanieczyszczeń oraz regulujące zawartość związków chemicznych.   

Aby wiedzieć więcej o pielęgnacji wanny SPA, przeczytaj nasz poradnik SPA, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące opieki nad zbiornikiem. 

Jeśli masz pytania odnośnie do termometru marki Life, wykorzystaj formularz kontaktowy. 

307308
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.