Termometr do SPA

307308
  • Termometr do jacuzzi i SPA z zawieszką
  • Dwustopniowa skala odczytu - Celsjusza i Fahrenheita
  • Wytrzymałe i dobrej jakości, nierdzewne tworzywo
  • Precyzyjny pomiar temperatury
51,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Deluxe SPA Thermometer to kompaktowy termometr do jacuzzi. Termometr odczytuje stopnie Celsjusza, jak i Fahrenheita. Dostępny w trzech kolorach. Do zestawu dołączona zawieszka. Dzięki niemu utrzymasz komfortową temperaturę wody, idealną do kąpieli w wannie SPA. 

Ma podłużny kształt, jego wysokość to 17cm. Wskaźnik liczbowy jest bardzo wyraźny i precyzyjnie mierzy temperaturę wody. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szary, niebieski, chrom. 

Jest montowany na ściance za pomocą przyssawki, posiada tez kotwicę. To dzięki nim umieścisz termometr w wybranym i najbardziej dogodnym miejscu zbiornika i zawsze bez problemu odnajdziesz go, by odczytać temperaturę.  

Do stworzenia obudowy wykorzystano wytrzymały i mocny materiał, dzięki któremu jest bardzo szczelny. Nawet gdy upadnie, pozostanie sprawny i przydatny. Nierdzewne wykończenie obudowy sprawia, że model jest odporny na proces rdzewienia oraz na używanie chemii basenowej. Każdy użytkowy zbiornik wodny, taki jak basen ogrodowy, jacuzzi czy wanna SPA, musi być poddawany działaniu środków chemicznych, dla termometru basenowego Deluxe SPA to żaden problem. 

Wybierz termometr do SPA marki Life, który sprawi, że temperatura w basenie przestanie być dla Ciebie niewiadomą! 

307308

Specyficzne kody

EAN13
9320600031978
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także