GridSoap 1l - płyn do czyszczenia pomp ciepła

131101
  • GridSoap
  • Środek do czyszczenia powietrznej pompy ciepła i klimatyzacji.
  • pojemność: 1 litr
167,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

GridSoap to biodegradowalny środek do czyszczenia pomp ciepła. Można używać go w basenowych pompach ciepła, pompach ciepła powietrznych do C.O. jak i jednostkach zewnętrznych klimatyzacji. Sprzedawany w 1-litrowym opakowaniu ze spryskiwaczem.

Zabrudzona pompa ciepła ma mniejszą sprawność

Parowniki lub skraplacze w pompach ciepła narażone są na szybkie zabrudzanie. To cienkie aluminiowe blaszki między którymi łatwo gromadzi się kurz, brud i zielony nalot. W ten sposób sprawność pompy ciepła się obniża - może być ona niższa nawet o kilka procent po jednym sezonie. Dlatego ważne jest regularne czyszczenie pompy ciepła, które zapewni prawidłową i wydajną pracę pompy. Czyste elementy pompy ciepła mają same zalety, gdyż ograniczają możliwość szronienia i obladzania się urządzenia.

Sposób użycia GridSoap

  1. Wyłącz zasilanie pompy ciepła;
  2. Spryskaj równomiernie parownik (chłodnicę) w pompie ciepła;
  3. Pozostaw środek na 10 minut;
  4. Spłucz pompę dokładnie wodą;

Samodzielne czyszczenie pompy ciepła

Czyszczenie pompy ciepła przy użyciu myjek wysokociśnieniowych może uszkodzić lub skrzywić blaszki parownika. Użycie zwykłej wody z węża, sprężarki lub odkurzacza często okazuje się niewystarczające. Brud, którym powleczone są elementy metalowe musi zostać rozpuszczony. GridSoap czyści zarówno blaszki parownika, jak i tackę oraz odpływ kondensatu.

Całą operację czyszczenia można wykonać samemu, bez wzywania specjalistycznego serwisu. Wszystkie czynności zajmą nie więcej niż 15 minut.

GridSoap czyszczenie pompy ciepła

131101

Opis

Pojemność:
1 litr

Specyficzne kody

EAN13
5430000312165
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także