Bayrol Decalcit Super 3l - żel do czyszczenia basenu

Bayrol
110340

Środek do czyszczenia basenu w żelu. Skutecznie rozpuszcza osady wapienne, twardy nalot i stary brud.

  • pojemność: 3 litry
  • odczyn kwaśny
  • gęsty, żel
79,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Bayrol Decalcit Super 

  • Pojemność: 3 litry

Środek w gęstym żelu do gruntownego czyszczenia basenu. Skutecznie rozpuszcza duże osady wapienne, twardy nalot, szorstkie ściany, zielone i brązowe plamy. Ma odczyn kwaśny.

Można używać go do czyszczenia: basenów poliestrowych, basenów foliowanych, basenów płytkowanych, basenów polipropylenowych, łodzi, jachtów, kajaków, przyczep kempingowych.

Środek na trudne zabrudzenia w basenie

Decalcit Super to doskonały środek czyszczący do basenów i wszystkich powierzchni wokół basenu. Usuwa i rozpuszcza stare osady z wapnia i pozostałości po zimie w basenie zewnętrznym.

Decalcit jest silnie skoncentrowanym środkiem o odczynie kwaśnym. Występuje w konsystencji żelu.  Dzięki temu nie spływa i łatwiej można nakładać go na duże powierzchnie pionowe. Idealnie nadaje się do wiosennego czyszczenia bardzo zabrudzonych basenów ogrodowych.

Bardzo dobrze czyści laminat poliestrowy. Świetnie nadaje się do mycia łodzi, jachtów, kajaków, brodzików. Często stosowany jest też do mycia osadów wapiennych na kabinach prysznicowych. 

Sposób użycia:

W celu czyszczenia lekkich zabrudzeń rozcieńczyć w stosunku 1:5 w ciepłej wodzie i czyścić szczotką. Po 10-15 minutach należy wszystko dokładnie spłukać.
Stare zabrudzenia i gruby nalot czyścić poprzez nakładanie nierozcieńczonego środka szmatką lub pędzlem na ok. 10-15 minut po czym obficie spłukać. Zabieg można powtarzać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Nie nadaje się do czyszczenia aluminium i płytek nieodpornych na kwasy.

Używać rękawic ochronnych. Pomieszczenia zamknięte dobrze wietrzyć.

110340

Opis

Waga:
3 kg

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: