GridSoap 1l - płyn do czyszczenia pomp ciepła

131101

Środek do czyszczenia powietrznej pompy ciepła i klimatyzacji.

  • pojemność: 1 litr
167,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

GridSoap do czyszczenia pomp ciepła

  • pojemność: 1 litr

Biodegradowalny środek do czyszczenia pomp ciepła. Można używać go w basenowych pompach ciepła, pompach ciepła powietrznych do C.O. jak i jednostkach zewnętrznych klimatyzacji.

Zabrudzona pompa ciepła ma mniejszą sprawność

Parowniki lub skraplacze w pompach ciepła narażone są na szybkie zabrudzanie. To cienkie aluminiowe blaszki między którymi łatwo gromadzi się kurz, brud i zielony nalot. W ten sposób sprawność pompy ciepła się obniża - może być to nawet o kilka procent po jednym sezonie.

Czyszczenie regularne pompy ciepła pozwala na prawidłową i wydajną pracę urządzenia. GridSoap jest pierwszym na rynku biodegradowalnym detergentem do czyszczenia i konserwacji basenowych pomp ciepła i klimatyzatorów.

Czyste elementy pompy ciepła ograniczają możliwość szronienia i obladzania.

Samodzielne czyszczenie pompy ciepła

Czyszczenie pompy ciepła przy użyciu myjek wysokociśnieniowych może uszkodzić lub skrzywić blaszki parownika. Użycie zwykłej wody z węża, sprężarki lub odkurzacza często okazuje się niewystarczające. Brud, którym powleczone są elementy metalowe musi zostać rozpuszczony. GridSoap czyści zarówno blaszki parownika jak również tackę oraz odpływ kondensatu.

Całą operację czyszczenia można wykonać samemu, bez wzywania specjalistycznego serwisu. Wszystkie czynności zajmą nie więcej niż 15 minut.

Sposób użycia GridSoap

  1. Wyłącz zasilanie pompy ciepła;
  2. Spryskaj równomiernie parownik (chłodnicę) w pompie ciepła;
  3. Pozostaw środek na 10 minut;
  4. Spłucz pompę dokładnie wodą;

GridSoap czyszczenie pompy ciepła

131101

Opis

Pojemność:
1 litr
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: