Adilon B 10kg
  • Adilon B 10kg

Bayrol Adilon B - alkaliczny środek czyszczący

Silnie skoncentrowany środek czyszczący o odczynie zasadowym / alkalicznym.

  • do czyszczenia otoczenia basenu
  • do czyszczenia różnych powierzchni 
  • może być stosowany w maszynach szorujących
  • pozostawia miły i świeży zapach czystości
182,00 zł

(182,00 zł szt.)

Ilość
magazyn zewnętrzny - wysyłka 3-10 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Bayrol Adilon B 10 kg

Adilon B jest środkiem czyszczącym o odczynie zasadowym. Szybko i skutecznie usuwa tłuste, ciemne naloty z brudu, kurzu na wszelkiego typu powierzchniach. Może być stosowany na powierzchniach wokół basenu, ale również wszędzie tam, gdzie zalecane jest zmywanie brudu przy użyciu alkalicznych środków myjących.

Łagodny dla powierzchni wrażliwych na działanie środków kwaśnych i zasadowych, jak aluminium, niektóre tworzywa sztuczne, marmur czy powierzchnie lakierowane. Ze względu na te właściwości może być używany jako środek ogólnego zastosowania.

Środek myjący do ręcznego lub maszynowego czyszczenia powierzchni ceramicznych i szklanych

Adilon B doskonale rozpuszcza stare osady brudu na podłogach, w szatniach i ciągach komunikacyjnych. Nie pozostawia niebezpiecznych oparów i działa jako środek dezynfekcyjny, dezodorant i odświeżacz powietrza.

Nie pieni się i jako produkt mocno skoncentrowany może być stosowany we wszystkich maszynach myjących odpornych na zasadowe środki myjące.

Adilon B zawiera roztwór wodorotlenku sodu, anionowe środki powierzchniowo-czynne, alkohol oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne).

Dawkowanie:

Zależnie od stopnia zanieczyszczeń stosować w postaci roztworu od 1:50 do 1:10 (0,2 l do 1 l preparatu na 10 l wody). Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.

W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon B można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na zasady powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Bayrol
110010
Numer producenta
2219214

Opis

Waga
10 kg

Pliki do pobrania

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward