Adilon B 10kg
  • Adilon B 10kg

Adilon B 10kg

Środek czyszczący o odczynie zasadowym do maszyn czyszczących.

148,00 zł

(148,00 zł szt.)

Ilość
dostępne - wysyłka 1-2 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Adilon B 10 kg

Jest środkiem czyszczącym o odczynie zasadowym. Szybko i skutecznie usuwa brud i tłuszcz na wszelkiego typu powierzchniach i przedmiotach. Działa delikatnie na czyszczone powierzchnie.

Adilon B doskonale rozpuszcza stare osady brudu i działa jednocześnie jako środek dezynfekcyjny, dezodorant i odświeżacz powietrza.

Nie pieni się i jako produkt mocno skoncentrowany może być stosowany we wszystkich maszynach myjących odpornych na zasadowe środki myjące.

Adilon B zawiera roztwór wodorotlenku sodu, anionowe środki powierzchniowo-czynne, alkohol oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne).

Dawkowanie:

Zależnie od stopnia zanieczyszczeń stosować w postaci roztworu od 1:50 do 1:10 (0,2 l do 1 l preparatu na 10 l wody). Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.

W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon B można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na zasady powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Bayrol
110010
Numer producenta
2219214

Opis

Waga
10 kg

Pliki do pobrania

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward