Adilon S 10kg
  • Adilon S 10kg

Bayrol Adilon S - kwaśny środek czyszczący

Silnie skoncentrowany środek czyszczący o odczynie neutralnym.

  • skutecznie usuwa naloty wapienne
  • do czyszczenia kabiny prysznicowej
  • do czyszczenia łazienki 
  • może być stosowany w maszynach szorujących
182,00 zł

(182,00 zł szt.)

Ilość
magazyn zewnętrzny - wysyłka 3-10 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Bayrol Adilon S 10 kg

Jest środkiem czyszczącym o odczynie kwaśnym. Szybko i skutecznie usuwa twardy brud, rozpuszcza osady z kamienia i rdzy na powierzchniach wokół basenu, kabinach natryskowych, wokół łazienek. Regularne stosowanie zapobiega powstawaniu białych nalotów na powierzchniach ceramicznych oraz narastania trudnego brudu.

Środek myjący na osady wapienne

Działa delikatnie na czyszczone powierzchnie ceramiczne i można nim nawet czyścić także powierzchnie drewniane (sauny). Adilon S nie jest preparatem żrącym i nie pozostawia kwaśnych oparów. Może być zatem stosowany w obecności innych osób w pomieszczeniu.

Preparat ze względu na swoje dodatki działa jednocześnie jako środek dezynfekcyjny, dezodorant i odświeżacz powietrza.

Skoncentrowany środek do mycia ręcznego lub maszynowego

Adilon S jest silnie skoncentrowanym środkiem myjącym i po wymieszaniu z wodą nie ma właściwości pieniących. Dlatego może być stosowany zarówno do czyszczenia ręcznego jak i w maszynach szorujących.

Nie pieni się i jako produkt mocno skoncentrowany może być stosowany we wszystkich maszynach myjących odpornych na kwaśne środki myjące.
Adilon S zawiera 20% kwas fosforowy, alkohol, niejonowe i kationowe środki powierzchniowo-czynne oraz substancje pomocnicze (zapachowe i inne).

Dawkowanie:

Zależnie od stopnia zanieczyszczeń stosować w postaci roztworu od 1:50 do 1:10 (0,2 l do 1 l preparatu na 10 l wody). Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.

W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon S można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na kwasy powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Bayrol
110030
Numer producenta
2219224

Opis

Waga
10 kg

Pliki do pobrania

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward