Sól do spa Wellness - Lawenda

113201

Sól Wellness Spa Naturals - sól zapachowa do jacuzzi, spa lub wannie. Sole Morza Martwego wzmacniają organizm.

106,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Sól lawendowa do kapięli - SPA Naturals

Szukasz w pełni naturalnych preparatów do korzystania zarówno w jacuzzi, jak i wannie? Idealnie sprawdzi się sól do kąpieli lawendowa marki Wellness. Produkt jest pozyskiwany z południowego obszaru Morza Martwego, w którym można znaleźć 10-krotnie wyższe stężenie minerałów niż gdziekolwiek indziej. 

Jakie korzyści uzyskasz ze stosowania soli lawendowej Wellness?

Jeśli cenisz sobie profesjonalne produkty do spa, których możesz używać bezpiecznie nie tylko w jacuzzi, ale również w swojej domowej wannie, to sól lawendowa Wellness to preparat stworzony dla Ciebie. 

  • Minerały zawarte w soli z morza martwego mogą wspomagać wygładzanie oraz odżywienie skóry, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się pięknym i zadbanym wyglądem;
  • Od lat sól z morza martwego jest znana z dobroczynnego wpływu na spięte mięśnie, dlatego jest idealna dla Ciebie, jeśli jesteś po treningu lub dniu w pracy. Używając produktu możesz poczuć jego rozluźniający wpływ na ciało, a Ty w ten sposób zyskasz lepsze samopoczucie;
  • Kąpiele w soli morskiej są zalecane również osobom, które mają problem z cellulitem. Dzięki temu możesz zminimalizować widoczność „pomarańczowej skórki”.

Sól do kąpieli lawendowa nie tylko wpływa dobroczynnie na Twoje ciało, ale również ukoi Twój umysł. Użyty w produkcie aromat dostarcza przyjemnych doznań podczas relaksu w wodzie. Zapach lawendy jest znany z kojącego wpływu na układ nerwowy i pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój. Korzystając z soli lawendowej możesz zyskać nie tylko piękną skórę, ale również lepszy nastrój.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na naturalne sole do kąpieli lawendowe Wellness!

Zapach: Lawenda
Masa netto: 255g

113201
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także