Bayrol Desalgin C 30 l - płyn na glony

Bayrol
110390

Skuteczny środek przeciwko glonom w basenie. Zapobiega powstawaniu glonów, alg i bakterii na dużych basenach.

  • 30 litrów
  • dedykowany dla pływalni publicznych
610,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Desalgin C Bayrol

  • pojemność: 30 l

Środek zwalczający glony w basenach hotelowych, pływalniach i na dużych basenach prywatnych. Najlepszy na zieloną wodę i śliskie ściany.

Desalgin C 30l jest bardzo skutecznym środkiem zwalczającym glony w basenie publicznym. Algi (glony) powodują częściowe lub całkowite zazielenienie basenu, śliskość ścian i zmętnienie. Regularne stosowanie anty-glonu Desalgine zapobiega pojawianiu się glonów i zielonych fug. Środek ten ma ponadto zdolność do usuwania białego lub zielonego zmętnienia wody, które może być spowodowane rozwojem zanieczyszczeń organicznych. Po zastosowaniu, woda staje się klarowna.

Glony w narożnikach i na kratkach przelewowych

Desalgine C Bayrol najczęściej stosuje się w basenach krytych gdzie występuje duże przeszklenie i nasłonecznienie. W takich basenach powstają zielone zabrudzenia na kratce przelewowej, w narożnikach i na fugach. Samo stosowanie podchlorynu sodu nie jest wystarczające aby temu zapobiec. Konieczne jest użycie Desalgine C jako środka niszczącego glony i algi.

W okresie dużego nasłonecznienia, częstym problemem basenów publicznych jest pojawienie się zielonych nalotów w narożnikach basenu, albo na kratkach przelewowych. To sygnał, że do wody należy dodać płyn zapobiegający powstawaniu glonów. Oprócz zwalczania zielonych miejsc, Desalgin poprawi wartość Redox w basenie, a także będzie miał wpływ na zmniejszenie liczby mikroorganizmów.

Desalgie C to niskopieniący produkt w płynie do ograniczania rozwoju alg w basenach publicznych. Produkowany od ponad 50 lat w Europie przez firmę Bayrol. To najbardziej popularny produkt na glony w Europie. Na wielu basenach publicznych potwierdzono znacznie większą skuteczność od produktów innych firm (Alfuba, Glon-Fighter).

Zastosowanie Desalgine C pozostawia w wodzie przyjemny, świeży zapach.

Dozowanie Desalgine C

Pierwsze dozowanie: 1,5 l Desalginu na każde 100m3 wody w basenie
Dozowanie cotygodniowe: raz w tygodniu dolewać 300ml (basen kryty) lub 500ml (basen zewnętrzny) na każde 100m3 wody
Po pojawieniu się glonów: 3-5 l Desalginu  na 100m3 wody w basenie
Dezynfekcja niecki basenu: ściany i dno basenu spryskać 2% roztworem i pozostawić do wyschnięcia.

110390

Opis

Pojemność:
30 litrów
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: