Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 20,5kW Fairland

Fairland
263298
 • Inverter Plus 20,5kW
 • IPHCR55
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
14 499,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Basenowa pompa ciepłam Inverter Plus 20,5kW Fairland posiada zaawansowany, w pełni inwerterowy system. Jest wyjątkowo oszczędna i cicha podczas pracy. Jedna z lepszych pomp ciepła z tych, które są obecnie dostępne na rynku. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Przystosowana do basenów o objętości od 50 do 95 m3.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do większych basenów o objętości 50-95m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

Inverter Plus działa w 4 trybach

Po boku urządzenia znajduje się wyświetlacz cyfrowy, na którym ustawia się 4 tryby pracy. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Jak najmniejszy koszt poboru energii, a co za tym idzie - wysoka energooszczędność. To właśnie tryb Smart mode, który dobiera odpowiednie parametry do temperatury wody, a następnie jak najszybciej i najlepiej ogrzewa ją.

Łagodne i powolne włączanie urządzenia, dzięki któremu nie dochodzi do przeciążeń lub spięć elektrycznych zapewnia Smart mode. Tryb ten dba, aby instalacja elektryczna nie uległa awarii.

Pompy ciepła do basenu Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Dodatkową gwarancją na cichą pracę urządzenia składa się dostępny tryb Silent mode. Nie emitują dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów.

Auto defrosting Skutecznie odmraża, usuwa szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Tryb ten włącza się automatycznie, gdy poczuje taką potrzebę. Po włączeniu trybu, urządzenie przestanie pracować do momentu pozbycia się szronu. Inverter Plus sprawdzi się nawet przy temperaturze -7 stopni C. 

Inwerterowa pompa ciepła

Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii.

Zdalny pilot zawsze pod ręką!

Połącz się z siecią lokalną WI-FI i steruj swoją pompą grzewczą do basenu Fairland. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i połączyć się z pompą. Dzięki temu będziesz mógł obsługiwać ją z odległości. Można nazwać tą opcję zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Czy pompa ciepła jest potrzebna do basenu?

Zdecydowanie TAK! Basenowa pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i wpuszcza je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie, a także bardziej ekologiczna niż inne. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli. Pompa ciepła to Twój najlepszy wybór!

Dane techniczne Inverter Plus 20,5kW (IPHCR55):

Model IPHCR55
Objętość basenu 50 - 95 m3
Zalecany przepływ 8 - 10 m3/h
Współczynnik COP 15,3 - 6
Moc grzewcza 14 - 20,5kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 63kg
Wymiary 954 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263298

Opis

Waga:
63kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR55
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także