Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 17,5kW Fairland

Fairland
263296
 • Inverter Plus 17,5kW
 • IPHCR45
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
12 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pompa basenowa Inverter Plus 17,5kW Fairland to wysokiej jakości basenowa pompa ciepła. W pełni inwerterowa, a do tego 10 razy bardziej energooszczędna od standardowych modeli. Jedna z lepszych pomp ciepła z tych, które są obecnie dostępne na rynku. Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Przystosowana do basenów o objętości od 40 do 75 m3.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do większych basenów o objętości 40-75m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

Poznaj 4 tryby pracy Inverter Plus

Posiada wbudowany wyświetlacz cyfrowy, na którym ustawia się 4 tryby pracy. Znajduje się on po boku urządzenia. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Tryb Smart mode dobiera odpowiednie parametry do temperatury wody, a następnie jak najszybciej i najlepiej ogrzewa ją. Działanie to odbywa się jak najmniejszym kosztem poboru energii, dzięki temu praca pompy jest energooszczędna.

Łagodne i powolne włączanie urządzenia, dzięki któremu nie dochodzi do przeciążeń lub spięć elektrycznych zapewnia Smart mode. Tryb ten dba, aby instalacja elektryczna nie uległa awarii.

Pompy ciepła do basenu Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Dodatkową gwarancją na cichą pracę urządzenia składa się dostępny tryb Silent mode. Nie emitują dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów.

Auto defrosting to tryb, który włącza się automatycznie, gdy poczuje taką potrzebę. Skutecznie odmraża, usuwa szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Po włączeniu trybu, urządzenie przestanie pracować do momentu pozbycia się szronu. Inverter Plus sprawdzi się nawet przy pogorszeniu pogody, kiedy na zewnątrz temperatura będzie wynosić do -7 stopni C. 

Inverter na FULL'a!

Tylko system z pełnym inwertorem jest w stanie działać ze sprężarką z inwertorem DC oraz silnikiem wentylatora DC bez najmniejszych problemów. Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii.

Twój smartfon łączy się pompą Fairland!

Pompa grzewcza do basenu Fairland posiada możliwość połączenia się z siecią lokalną WI-FI. Zainstaluj aplikację na telefonie i połącz się z pompą. Dzięki niej będziesz w stanie obsługiwać ją z odległości. Można nazwać tą opcję zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Dlaczego wybrać pompę ciepła?

Basenowa pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i wpuszcza je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie, a także bardziej ekologiczna niż inne. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli. Pompa ciepła to Twój najlepszy wybór!

Dane techniczne Inverter Plus 17,5kW (IPHCR45):

Model IPHCR45
Objętość basenu 40 - 75 m3
Zalecany przepływ 6,5 - 8,5 m3/h
Współczynnik COP 15,8 - 6,2
Moc grzewcza 11,5 - 17,5kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 52kg
Wymiary 954 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263296

Opis

Waga:
52kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR45
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także