Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 13kW Fairland

Fairland
263294
 • Inverter Plus 13kW
 • IPHCR33
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
9 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pompa basenowa Inverter Plus 13kW Fairland to wydajna pompa ciepła do basenu. Jest w pełni inwerterowa, a do tego 10 razy bardziej energooszczędna od standardowych modeli. Jedna z lepszych pomp ciepła z tych, które są obecnie dostępne na rynku. Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Przystosowana do basenów o objętości od 30 do 55 m3.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do średnich basenów o objętości 30-55m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

System Full Inverter

Tylko system z pełnym inwertorem jest w stanie działać ze sprężarką z inwertorem DC oraz silnikiem wentylatora DC bez najmniejszych problemów. Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii.

Inteligentne tryby pracy

Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz, na którym ustawia się tryby pracy. Znajduje się on po boku urządzenia. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Pompy ciepła do basenu Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Nie wydobywają z siebie dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów, a to wszystko dzięki trybowi Silent mode.

Smart mode dobiera odpowiednie parametry do temperatury wody, a następnie jak najszybciej i najlepiej ogrzewa ją. Działanie to odbywa się jak najmniejszym kosztem poboru energii, a praca pompy jest bardzo energooszczędna.

Łagodne i powolne włączanie urządzenia, dzięki któremu nie dochodzi do przeciążeń lub spięć elektrycznych zapewnia tryb Smart mode. Tryb ten dba o całą instalację elektryczną, by nie uległa awarii.

Intuicyjny i automatyczny Auto defrosting to skuteczne odmrażanie, które usunie szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Po włączeniu trybu, urządzenie przestanie pracować do momentu pozbycia się szronu. Inverter Plus sprawdzi się nawet przy pogorszeniu pogody, kiedy na zewnątrz temperatura będzie wynosić do -7 stopni C. 

Złap zasięg i połącz się ze swoją pompą!

Pompa grzewcza do basenu Fairland posiada możliwość połączenia się z siecią lokalną WI-FI. Zainstaluj aplikację na telefonie i połącz się z pompą. Dzięki niej będziesz w stanie obsługiwać ją z odległości. Można nazwać tą opcję zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Po co nam basenowa pompa ciepła?

Basenowa pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i wpuszcza je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli.

Dane techniczne Inverter Plus 13kW (IPHCR33):

Model IPHCR33
Objętość basenu 30 - 55 m3
Zalecany przepływ 4 - 6 m3/h
Współczynnik COP 15,4 - 7,3
Moc grzewcza 9 - 13kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 50kg
Wymiary 954 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263294

Opis

Waga:
50kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR33
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także