Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 6,5kW Fairland

Fairland
263286
 • Inverter Plus 6,5 kW
 • IPHCR15
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
4 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pompa basenowa Inverter Plus 6,5kW Fairland to innowacyjna pompa ciepła zaawansowana w nowoczesną technologię inwerterową. Niesamowicie cicha i wydajna. To obecnie jedna z lepszych pomp ciepła, które są dostępne na rynku, a w dodatku energooszczędna. Pompa Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Przystosowana do każdego rodzaju basenu.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do mniejszych basenów o objętości 15-30m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

Technologia Full Inverter

Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. Tylko system z pełnym inwertorem jest w stanie działać ze sprężarką z inwertorem DC oraz silnikiem wentylatora DC bez najmniejszych problemów. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii oraz pracuje w niesamowicie cichym trybie, który jest wręcz niesłyszalny przy codziennym funkcjonowaniu.

Tryby pracy pompy

Tryby ustawia się na cyfrowym wyświetlaczu, który jest umieszczony po boku urządzenia. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Silent mode to przydatny przycisk znajdujący się na panelu sterowania, który sprawi, że praca pompy będzie jeszcze bardziej cicha. Pompy Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Nie wydobywają z siebie dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów.

Zadaniem trybu Smart mode jest dobranie odpowiednich parametrów do temperatury wody, a następnie jak najszybsze i najlepsze ogrzanie jej. Działanie to powinno odbywać się jak najmniejszym kosztem poboru energii, aby praca pompy była energooszczędna.

Soft Start polega na łagodnym i powolnym włączaniu urządzenia, dzięki czemu nie dochodzi do różnego rodzaju przeciążeń lub spięć elektrycznych. Tryb ten dba o całą instalację elektryczną, by nie uległa awarii.

Urządzenie świetnie radzi sobie nawet przy -7 stopniach C. Tryb Auto defrosting zapewnia automatyczne i skuteczne odmrażanie - usuwa szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Po włączeniu trybu, urządzenie wstrzymuje swoją pracę do momentu pozbycia się szronu z pompy ciepła.

Wbudowany moduł WI-FI

Pompa do podgrzewania wody w basenie marki Fairland jest na tyle nowoczesna, że posiada możliwość połączenia się z siecią lokalną WI-FI. Odpowiada za to aplikacja zainstalowana na telefonie. Dzięki niej jesteśmy w stanie obsługiwać urządzenie z odległości. Można nazwać to zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Jak działa pompa ciepła do basenu?

Basenowa pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i przenosi je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli w chłodniejsze dni.

Dane techniczne Inverter Plus 6,5kW (IPHCR15):

Model IPHCR15
Objętość basenu 15 - 30 m3
Zalecany przepływ 2 - 4 m3/h
Współczynnik COP 14,7 - 6,0
Moc grzewcza 4,8 - 6,5kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 42kg
Wymiary 894 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263286

Opis

Waga:
42 kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR15
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także