Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 10,5kW Fairland

Fairland
263290
 • Inverter Plus 10,5 kW
 • IPHCR26
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
8 199,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pompa basenowa Inverter Plus 10,5kW Fairland to nowoczesna pompa basenowa, w pełni inwerterowa. Wyjątkowo wydajna i 10 razy bardziej energooszczędna od standardowych modeli. Jedna z lepszych pomp ciepła z tych, które są dostępne na rynku. Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Przystosowana do basenów o objętości od 25 do 45 m3.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do średnich basenów o objętości 25-45m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

Inwerterowa pompa ciepła - Full Inverter

Tylko system z pełnym inwertorem jest w stanie działać ze sprężarką z inwertorem DC oraz silnikiem wentylatora DC bez najmniejszych problemów. Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii.

Dostosuj tryb pracy do swoich oczekiwań

Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz, na którym ustawia się tryby pracy. Znajduje się on po boku urządzenia. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Basenowe pompy ciepła Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Nie wydobywają z siebie dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów, a to wszystko dzięki trybowi Silent mode.

Tryb Smart mode dobiera odpowiednie parametry do temperatury wody, a następnie jak najszybciej i najlepiej ogrzewa ją. Działanie to odbywa się jak najmniejszym kosztem poboru energii, a praca pompy jest bardo energooszczędna.

Soft Start to łagodne i powolne włączanie urządzenia, dzięki któremu nie dochodzi do przeciążeń lub spięć elektrycznych. Tryb ten dba o całą instalację elektryczną, by nie uległa awarii.

Intuicyjny i automatyczny Auto defrosting to skuteczne odmrażanie, które usunie szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Po włączeniu trybu, urządzenie wstrzyma swoją pracę do momentu pozbycia się szronu z pompy ciepła. Urządzenie sprawdzi się przy pogorszeniu pogody, kiedy na zewnątrz temperatura będzie wynosić nawet -7 stopni C. 

Steruj pompą ze swojego telefonu!

Pompa grzewcza do basenu Fairland jest na tyle nowoczesna, że posiada możliwość połączenia się z siecią lokalną WI-FI. Odpowiada za to aplikacja zainstalowana na telefonie. Dzięki niej jesteśmy w stanie obsługiwać pompę z odległości. Można nazwać to zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Dlaczego basenowa pompa ciepła?

Pompa ciepła do basenu to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i przenosi je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli w chłodniejsze dni.

Dane techniczne Inverter Plus 10,5kW (IPHCR26):

Model IPHCR26
Objętość basenu 25 - 45 m3
Zalecany przepływ 3 - 4 m3/h
Współczynnik COP 15,0 - 7,4
Moc grzewcza 7,3 - 10,5kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 49kg
Wymiary 894 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263290

Opis

Waga:
49kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR26
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także