Basenowa pompa ciepła Inverter Plus 8,5kW Fairland

Fairland
263288
 • Inverter Plus 8,5 kW
 • IPHCR20
 • Marka Fairland
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła do basenu
 • Posiada moduł WI-FI
 • Wyjątkowo wydajna i intuicyjna
Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pompa basenowa Inverter Plus 8,5kW Fairland wyposażona jest w nowoczesną technologię inwerterową. To wyjątkowo wydajna pompa ciepła do basenu. Jedna z lepszych pomp ciepła z tych, które są dostępne na rynku. 10-krotnie bardziej oszczędna. Inverter Plus jest mało awaryjna, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej żywotność. Posiada wiele przydatnych opcji np. silent mode i smart mode. Została wyposażona w intuicyjny moduł WI-FI. Przystosowana do każdego rodzaju basenu, w zależności od modelu i przypisanej mu objętości basenu.

Zalety:

 • Szybko i dokładnie ogrzewa wodę basenową
 • W pełni inwerterowa pompa ciepła
 • Energooszczędna
 • Posiada 6 modeli o różnej wydajności, które są dostępne w naszym sklepie
 • Wyposażona w 4 funkcjonalne tryby - silent mode, smart mode, soft start i auto defrosting
 • Idealna do średnich basenów o objętości 20-40m3
 • Najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie
 • Gwarancja - 10 lat na wymiennik ciepła, 10 lat na kompresor i 3 lata na resztę części

Full Inverter - w pełni inwerterowa pompa basenowa

Tylko system z pełnym inwertorem jest w stanie działać ze sprężarką z inwertorem DC oraz silnikiem wentylatora DC bez najmniejszych problemów. Technologia Full Inverter kontroluje prędkość silnika, sprężarki i wentylatora. W ten sposób pompa dostosowuje wydajność całego urządzenia do zapotrzebowania na ciepło wody i wykorzystuje efekt pompowania ciepła. Tym samym zmniejsza zużycie pobieranej energii.

4 przydatne tryby do wyboru

Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz, na którym ustawia się tryby pracy. Znajduje się on po boku urządzenia. Na ekranie wyświetlają się wartości temperatury wlotu i wylotu wody oraz procent obecnej wydajności pracy urządzenia.

Silent mode sprawi, że praca pompy będzie jeszcze bardziej cicha. Pompy Fairland Inverter Plus charakteryzują się 10-krotnie niższym stopniem hałasu w przeciwieństwie do innych pomp dostępnych na rynku. Nie wydobywają z siebie dźwięku piszczenia, który jest dobrze znany z pracy większości inwerterów.

Tryb Smart mode dobiera odpowiednie parametry do temperatury wody, a następnie jak najszybciej i najlepiej ogrzewa ją. Działanie to odbywa się jak najmniejszym kosztem poboru energii, a praca pompy jest bardo energooszczędna.

Soft Start polega na łagodnym i powolnym włączaniu urządzenia, dzięki czemu nie dochodzi do różnego rodzaju przeciążeń lub spięć elektrycznych. Tryb ten dba o całą instalację elektryczną, by nie uległa awarii.

Urządzenie sprawdzi się nawet przy pogorszeniu warunków atmosferycznych, kiedy na zewnątrz temperatura będzie wynosić -7 stopni C. Tryb Auto defrosting zapewni automatyczne i skuteczne odmrażanie - usunie szron i lód z urządzenia, w celu zwiększenia jego wydajności podczas przymrozków. Po włączeniu trybu, urządzenie wstrzyma swoją pracę do momentu pozbycia się szronu z pompy ciepła.

Połącz się z modułem WI-FI

Pompa grzewcza do basenu Fairland jest na tyle nowoczesna, że posiada możliwość połączenia się z siecią lokalną WI-FI. Odpowiada za to aplikacja zainstalowana na telefonie. Dzięki niej jesteśmy w stanie obsługiwać urządzenie z odległości. Można nazwać to zdalnym pilotem, który stale monitoruje pracę naszego urządzenia i informuje nas o najważniejszych pomiarach.

Po co pompa ciepła do basenu?

Basenowa pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które pobiera ciepło z powietrza i przenosi je do wody za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Jest to najskuteczniejsza i najkorzystniejsza metoda ogrzewania wody w basenie. Ogrzewanie basenu pompą ciepła lub też podtrzymywanie jej stałej temperatury przynosi komfort użytkownikom basenu, którzy czerpią przyjemność z ciepłej kąpieli w chłodniejsze dni.

Dane techniczne Inverter Plus 8,5kW (IPHCR20):

Model IPHCR20
Objętość basenu 20 - 40 m3
Zalecany przepływ 2 - 4 m3/h
Współczynnik COP 14,8 - 7,4
Moc grzewcza 6,3 - 8,5kW
Zasilanie 230V/50Hz
Przyłącze d50
Czynnik chłodzący R32 (czynnik bardziej ekologiczny)
Waga 45kg
Wymiary 894 x 359 x 648 mm
Sprężarka Inwerterowa obrotowa z bliźniaczymi wirnikami na prąd stały - marka Mitsubishi
263288

Opis

Waga:
45kg

Specyficzne kody

MPN
IPHCR20
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także