- Nowy
Odkurzacz basenowy ręczny Aquasweep S10
- Bezprzewodowy odkurzacz do basenów i SPA - pełna swoboda bez kabli
- Do 60 minut pracy (30 min w trybie Turbo)
- Czyszczenie dna, ścian, linii wody oraz schodów
- Obrotowa głowica 180° - skuteczne sprzątanie trudno dostępnych miejsc
Brak opinii w tym momencieAquasweep S10 to bezprzewodowy odkurzacz ręczny przeznaczony do czyszczenia basenów i wanien SPA. Urządzenie umożliwia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z dna, ścian, linii wody oraz stref relaksu, takich jak schody czy leżanki. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu zapewnia do 1 godziny pracy na jednym ładowaniu (lub 30 minut w trybie Turbo). Odkurzacz wyposażony jest w filtr o pojemności 1,5 l oraz obrotową głowicę 180°, która pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.
Najważniejsze funkcje i zalety
Lekki i wygodny w obsłudze
Odkurzacz waży zaledwie 3,25 kg, co zapewnia komfortową pracę nawet podczas dłuższego czyszczenia. Obsługa odbywa się jednym pokrętłem - bez skomplikowanych ustawień i bez kabli.

Skuteczne czyszczenie
Mocny system ssący pozwala usuwać zanieczyszczenia już przy pierwszym przejeździe. Tryb Turbo zwiększa siłę ssania i umożliwia czyszczenie trudniejszych zabrudzeń, takich jak piasek czy osady.

Dociera w każde miejsce
Obrotowa głowica 180° oraz wymienne końcówki ssące umożliwiają dokładne czyszczenie narożników, schodów i trudno dostępnych miejsc. Idealne rozwiązanie do basenów i wanien SPA.

Regulowany uchwyt i duży filtr
W zestawie znajduje się uchwyt teleskopowy, który umożliwia czyszczenie głębokich partii basenu, oraz krótki uchwyt do pracy w SPA. Pojemny filtr 1,5 l pozwala na sprzątanie bez częstego opróżniania.

Funkcje odkurzacza Aquasweep S10
Aquasweep S10 został zaprojektowany z myślą o wygodnym i szybkim czyszczeniu basenów oraz wanien SPA. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji eliminuje problem kabli i pozwala swobodnie poruszać się w wodzie.
Ruchoma szczotka dopasowuje się do powierzchni, a obrotowa głowica umożliwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki, stopnie czy półki relaksacyjne.
Urządzenie automatycznie wyłącza się po wyjęciu z wody, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i chroni baterię przed niepotrzebnym zużyciem.
Dane techniczne Aquasweep S10
| Model | Aquasweep S10 |
| Obszar czyszczenia | Dno, ściany, linia wody, schody, strefy relaksu |
| Czas pracy | do 60 min / 30 min (Turbo) |
| Pojemność filtra | 1,5 l |
| Bateria | Litowo-jonowa (Li-ion) |
| Waga | 3,25 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Zawartość zestawu
- Odkurzacz ręczny Aquasweep S10
- Uchwyt teleskopowy
- Krótki uchwyt ręczny
- Końcówki ssące
- Filtr 1,5 l
- Ładowarka
Specyficzne kody
- MPN
- 9997301-EU