Odkurzacz do basenu Dolphin M550

Dolphin
170072

Odkurzacz do basenu Dolphin M550

 • Marka: Maytronics
 • Do basenów max. 15m
 • Dokładnie czyści dno, ściany i linię wody
 • Posiada 18-metrowy kabel z obrotnicą
 • Do wszystkich rodzajów basenów
7 899,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz do basenu Dolphin M550 to nowy model odkurzacza Dolphin z 2024 roku. Przeznaczony jest do basenów o maksymalnej długości 15 metrów. Skutecznie czyści dno, ściany i linię wody. Wyposażony jest w aktywne szczotki, przezroczystą pokrywę filtra oraz moduł WI-FI, który łączy się z aplikacją mobilną MyDolphin Plus. W zestawie znajduje się wózek transportowy, do błyskawicznego przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Zalety Dolphin M550

 • Czyści dno, ściany i linię wody
 • 18-metrowy kabel z obrotnicą
 • Posiada jeden 2h czas cyklu pracy
 • Łączy się z aplikacją mobilną MyDolphin Plus
 • Tygodniowy plan pracy
 • Funkcja 'pick-up'
 • 2 aktywne szczotki
 • Szybkość zasysania 20m3/h
 • Ultra dokładny system filtracji
 • W zestawie z wózkiem transportowym - Caddy
 • 3 lata gwarancji
Dolphin M550

Skuteczność odkurzania z Dolphin M550

Odkurzacz basenowy Dolphin M550 oferuje wiele praktycznych funkcji, które przydadzą Ci się w utrzymaniu czystości w basenie.

2 aktywne szczotki, które zadbają o precyzyjne i błyskawiczne czyszczenie wszystkich powierzchni basenu, z pewnością przypadną Ci do gustu, a efekty ich pracy widać już po pierwszym czyszczeniu.

Odkurzacz automatyczny posiada jeden cykl pracy, który trwa 2 godziny. W tym czasie czyści on ściany, dno, krawędzie i linię brzegu. Szybkość zasysania wody wynosi 20m3/h, co jest dobrym wynikiem i świadczy o dużej mocy odkurzacza.

Wyposażono go także w ultra dokładny filtr z koszem filtracyjnym, w którym zbierają się nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Filtr nie pozwoli na to, by wróciły one z powrotem do wody.


Funkcjonalność i nowoczesność technologii odkurzania Dolphin

Odkurzacz basenowy Dolphin M550 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy basenów, którzy poszukują urządzenia w korzystnej cenie, o wysokiej jakości wykonania oraz bogatej funkcjonalności.

Jego główną cechą jest 18-metrowy kabel z obrotnicą, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu nawet przy dużych basenach o maksymalnej długości 15 metrów. Dzięki obrotnicy kabel nie plącze się, a robot swobodnie porusza się po dnie, ścianach i linii basenu.

W zestawie znajduje się także praktyczny wózek transportowy, który ułatwia przemieszczanie odkurzacza z miejsca przechowywania na basen, eliminując potrzebę ciężkiego dźwigania.

Odkurzacz wyposażony jest najnowsze technologie, np. takie jak moduł WI-FI, który pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji MyDolphin Plus. Dzięki tej funkcji użytkownik może monitorować pracę odkurzacza, uruchamiać go zdalnie oraz korzystać z opcji "pick me up", umożliwiającej szybkie wyjęcie odkurzacza z wody na życzenie.

Dolphin M550 to doskonały wybór do średnich i większych basenów prywatnych, które wymagają regularnego czyszczenia. To szybki i skuteczny odkurzacz, dla którego ustawisz plan pracy na cały tydzień. Przestań martwić się, że nie będziesz mieć czasu na sprzątanie basenu - Dolphin zrobi to za Ciebie!

Dane techniczne odkurzaczy Dolphin M - porównanie

Model

Dolphin M400


Dolphin M400

Dolphin M550


Dolphin M550

Dolphin M600


Dolphin M600
Rozmiar basenu 12 m 15 m 15 m
Cykl pracy 2.5 h 2 h 1.5 / 2.0 / 2.5 h
Sterowanie z aplikacji Tak Tak Tak
Obszar czyszczenia Dno, ściany i linia wody Dno, ściany i linia wody Dno, ściany i linia wody
Typ filtra Wkład zgrubny (100 µm) + wkład ultradokładny (50 µm) Ultra dokładny system filtracji Wkład zgrubny (100 µm) + wkład ultradokładny (50 µm)
Szczotki 4 szczotki combi-pcv + szczotka obmiatająca 2 aktywne szczotki 4 szczotki wirujące
Długość kabla 18m z obrotnicą 18m z obrotnicą 16m z obrotnicą
Funkcje i dodatki Wózek transportowy MyDolphin App, Pick Me Up, Planner tygodnia, Wózek transportowy MyDolphin App, Pick Me Up, plug'n'play, clever clean, Planner tygodnia, Wózek transportowy
Waga 12.3 kg 10 kg 10 kg
Gwarancja 4 lata 3 lata 4 lata
Kod producenta 99991049 99991086 99996610

Zobacz Dolphin M550 w akcji!

170072

Opis

Waga:
10 kg (sam odkurzacz)

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także