Odkurzacz do basenu Cosmy 150

BWT
171020
 • Cosmy the Bot 150
 • Wydajny i mały odkurzacz basenowy
 • Czyści dno basenu, ściany i linię wody
 • Lekki i wytrzymały
DARMOWA WYSYŁKA!
3 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Cosmy the Bot 150 to robot basenowy, który czyści dno basenu, ściany i linię wody. Jest bardzo zwrotny pod wodą i w nowoczesny sposób wybiera tor jazdy. Przeznaczony do basenów o długości do 10 metrów. Jest ultralekki, waży niecałe 6 kilogramów. Standardowo ma obudowę w kolorze niebieskim, ale w łatwy sposób możesz to zmienić. Nowość na rynku, która zachwyca swoją technologią na całym świecie. To niezawodny sprzęt do Twojego basenu!

ZALETY Cosmy 150:

 • Czyści dno basenów do 10 metrów długości,
 • Wjeżdża na ściany i czyści linię wody 
 • Pracuje do 1,5 h
 • Jest bardzo zwrotny dzięki nowoczesnemu napędowi
 • Ma pojedynczy filtr
 • Szczotki i paski napędowe wykonane są z PVC
 • Posiada 16 metrowy kabel pływający
 • Wymienne obudowy w różnych kolorach
cośmy bot odkurzacz basenowy

BOT idealny do Twojego basenu!

Cosmy to prawdziwy ROBOT basenowy! Co to znaczy? Cosmy zadba o czystość Twojego basenu! Wystarczy, że klikniesz jeden przycisk i włożysz go do basenu, a on zrobi całą resztę za Ciebie!

Zaoszczędź czas na wypompowywaniu całej wody i czyszczeniu basenu ręcznie. To idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich! Ciesz się krystalicznie czystą wodą w basenie.

Poznaj Cosmy the Bot 150!

Zachwyca nową technologią!

Cosmy the Bot pozbędzie się nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Robot dostosuje siłę ssania do rodzaju zanieczyszczenia. Siła ta może być zwiększona nawet dwukrotnie. Żeby to zrobić, należy dostosować wysokość zaworów wlotowych, dzięki czemu zmodyfikuje się siła podciśnienia. 

Za zoptymalizowane poruszanie się robota i precyzyjne czyszczenia odpowiada dwustopniowa technologia przekładni planetarnych. Działanie dwóch silników napędowych i pompy sprawia, że Cosmy jest jednym z najlepszych i najsilniejszych robotów czyszczących na rynku

Odkurzacz do basenu jest też wydajny energetycznie. Jego cykle czyszczenia są krótkie, zużywają mało energii i dają perfekcyjne rezultaty, które zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Wyposażony jest także w lampkę kontrolną, która przypomina o wymianie pełnego filtra. Można go opróżnić i wyczyścić bez żadnego problemu.

Pozbądź się nudy i ciesz się kolorami!

Od koloru do wyboru!

Z Cosmy nigdy nie doświadczysz nudy. To piękny gadżet do Twojego basenu. Już teraz dopasuj kolor swojego odkurzacza do basenu czy ogrodu. A może chcesz mieć robota w kolorze leżaka? To żaden problem, ponieważ obudowy, które dostępne są u nas występują aż w 8 kolorach! Lagoon, Cobalt, Apple, Lemon, Lavender, Flamingo, Red Cherry i Apricot – wybierz swój typ!

W każdej chwili możesz zmienić jego kolor, ponieważ pokrywki boków są wymienne. Ciesz się różnorodnością i uwolnij się od nudy!

Spersonalizuj swoje Cosmy i ciesz się jego wyglądem oraz funkcjonalnością przez lata!

cosmy kolory obudowy

Aquabot lekki jak piórko!

Firma BWT Aquabot przedstawiła nową gamę lekkich robotów basenowych, a wśród nich jest Cosmy the Bot 150. Jedyny w swoim rodzaju. Konkurencyjny cenowo, jak i wagowo. Jeden z najlepszych odkurzaczy basenowych dostępnych na rynku. Lekkość robota sprawia, że z łatwością włożysz i wyjmiesz go z basenu.

Szesnastometrowy szczelny kabel zadba o czystość w każdym miejscu Twojego basenu. Nie musisz się już obawiać, że kabel będzie za krótki! Dostosuje się do każdego basenu i rodzaju jego wykończenia, niezależnie od kształtu czy faktury. Jego zoptymalizowana ścieżka czyszczenia zapewni nieskazitelną czystość!!

Dane techniczne Cosmy the Bot 150

Długość 39,5 cm
Szerokość 36,5 cm
Wysokość 20 cm
Rozmiar basenu do 10 m
Zakres czyszczenia Dno basenu, ściany i linia wody
Typ szczotki PVC
Waga 5,75 kg
Długość cyklu pracy 1.5 h
Zasilanie 29 V, Venus
Pobór energii 150 W
171020
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także