Robot basenowy AquaSphere ASR105

170785

AquaSphere ASR105

 • Robot basenowy marki Zodiac
 • Czyści dno oraz ścinaki basenu
 • Jeden tryb pracy - 2,5 h
 • Do każdego rodzaju basenów o wymiarach maks. 9 m x 4 m
2 599,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Robot basenowy AquaSphere ASR105 skutecznie czyści dno oraz ściany niecki basenowej. To bardzo wydajny i przystępny cenowo produkt marki Zodiac. Dokładność filtracji wynosi 150µm. Specjalnie zaprojektowana szczotka oraz możliwość zasysania brudu z dna, sprawiają, że urządzenie bez problemu radzi sobie ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Przeznaczony do każdego rodzaju basenów.

Zalety:

 • Wydajna i skuteczna praca
 • Poprawa jakości wody
 • Nadaje się do każdego basenu
 • 3-litrowy pojemnik na zabrudzenia
 • Filtracja o dokładności 150µm
 • Posiada zasysanie cyklonowe
 • 2,5h nieprzerwany tryb pracy na jednym ładowaniu
 • Wyposażony w pływający przewód o długości 15m
 • Prosty w obsłudze, bez problemu samemu wymienisz w nim części

Wydajny odkurzacz do Twojego basenu

Odkurzacz AquaSphere zbiera wszystkie zanieczyszczenia w pojemniku z dokładnym wkładem filtracyjnym, który może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą, lub myty maszyną ciśnieniową.

Posiada dużą powierzchnię filtrowania umożliwiając wyczyszczenie brudnego basenu podczas jednego cyklu pracy, a jego dokładność filtracji szacowana jest na 150 mikronów.

AquaSphere ASR 105 wyposażony został w 3 litrowy filtr, który pozwoli na wysprzątanie basenu bez potrzeby przerywania cyklu sprzątającego.

Robot basenowy posiada jeden tryb pracy, który wynosi 2,5 godziny. W tym czasie odkurzacz pracuje nieprzerwanie na pełnych obrotach, o maksymalnej sile napędu. Dzięki temu efekty jego pracy są szybko zauważalne i przynoszą satysfakcję z czystego basenu.

Odkurzacz AquaSphere ASR 105


Zautomatyzowany robot basenowy dla Ciebie

Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie. Sprawdza się w basenach o wymiarach maksymalnych 9 x 4 m. Idealnie sprawuje się też w małych basenach sezonowych, naziemnych i stelażowych.

Zrób to sam! Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe takie jak wymiana worka, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika. 

Posiada zasysanie cyklonowe, które znacznie zwiększa efektywność pracy urządzenia, a także specjalnie wyprofilowane szczotki, które jeszcze efektywniej zbierają brud z dna basenu.

Popraw jakość wody z marką Zodiac. Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń takich jak piasek, liście czy zanieczyszczenia organiczne. Regularne oczyszczanie dna basenu odkurzaczem znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię basenową. Już teraz zadbaj o swój basen z AquaSphere!

Dane techniczne AquaSphere ASR105

Zalecana długość basenu do 9 m
Przewód pływający 15 m
Ilość silników 2
Obszar czyszczenia dno, ściany
Tryby czyszczenia 1 - dno oraz ściany
Filtr koszyk filtracyjny (150 µm)
Szczotki Uniwersalna szczotka
Zdalne sterowanie nie
Wózek transportowy nie
Waga 7,5kg
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta WR000502
170785

Opis

Waga:
7,5 kg

Specyficzne kody

MPN
WR000502
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także