Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 40 iQ

Zodiac
170804

Zodiac CNX 40iQ

  • Automatyczny odkurzacz do basenu prywatnego czyszczący dno, ściany oraz linię wody
  • Do każdego rodzaju basenów o wymiarach maks. 12 m x 6 m
  • Dokładność czyszczenia 150/60 µm
  • Dwa tryby czyszczenia
  • Integracja ze smartfonem
  • Gąsienicowy system napędowy
5 529,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 40 iQ to skuteczny i profesjonalny odkurzacz do basenu, który wyczyści całą nieckę basenową włącznie z linią brzegową. Bardzo wydajny i przystępny cenowo produkt marki Zodiac. Seria CNX to połącznie wydajności oraz dokładności - odkurzacz przeprowadza dwuetapową filtrację oraz posiada podświetlaną kasetę filtracyjną. Do basenów o wymiarach 12x6m. W zestawie z wózkiem transportowym.

Funkcje odkurzacza Zodiac


Dokładnie czyści cały basen automatycznie

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w specjalnym pojemniku wyposażonym we wkład filtracyjny, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki brudu. Wkład ten może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą lub też łatwo czyszczony za pomocą maszyny ciśnieniowej, co zapewnia jego trwałą skuteczność.

Pojemnik umożliwia skuteczne oczyszczenie brudnej wody basenu w jednym cyklu pracy. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a jego filtracja jest na poziomie 100 mikronów. Dzięki temu, nawet najmniejsze zanieczyszczenia nie mają szansy przedostać się z powrotem do basenu, zapewniając użytkownikom krystalicznie czystą wodę i wysoka jakość kąpieli.

Odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Zmniejsza zapotrzebowanie na chemię do basenu

Na dnie basenu, szczególnie w najgłębszych jego zakamarkach, gromadzą się różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak: piasek, liście, gałęzie oraz inne organiczne resztki. Ich obecność nie tylko źle wygląda, ale także może stanowić zagrożenie dla zdrowia użytkowników. W takich warunkach mogą rozwijać się bakterie i glony.

Regularne oczyszczanie dna basenu przy użyciu odkurzacza jest kluczowym elementem utrzymania czystości wody. Usuwanie fizyczne zanieczyszczeń eliminuje potrzebę stosowania większych ilości środków chemicznych do dezynfekcji wody, co przekłada się na oszczędność zarówno finansową, jak i ekologiczną. Ponadto, czystsza woda oznacza mniejsze obciążenie dla układu filtrującego.

Odkurzacz ułatwia utrzymanie czystości w basenie i nie tylko. Dzięki regularnemu usuwaniu zanieczyszczeń, basen staje się dużo atrakcyjniejszym miejscem do relaksu, ale także zdrowszym i bardziej przyjaznym środowiskiem dla użytkowników.

odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Możliwość połączenia odkurzacza ze smartfonem

Zodiac 40 IQ to nowoczesny odkurzacz basenowy, który daje użytkownikom pełną kontrolę nad procesem czyszczenia odkurzacza za pomocą smartfona, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Moduł ten łączy się z aplikacją iAquaLink. Użytkownicy mogą śledzić pracę odkurzacza, sprawdzać tryb pracy oraz programować harmonogramy tygodniowe, zapewniające optymalne warunki czystości w basenie.

Aplikacja iAquaLink jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS, co daje użytkownikom szeroki zakres możliwości dostępu i kontroli nad odkurzaczem, niezależnie od preferowanej platformy mobilnej. Oprogramowanie systemu podlega regularnym i automatycznym aktualizacjom, co gwarantuje, że użytkownicy otrzymują najnowsze funkcje i usprawnienia, poprawiając efektywność i wydajność pracy odkurzacza. Dzięki temu, korzystanie z odkurzacza staje się jeszcze bardziej intuicyjne, a basen jest utrzymywany w perfekcyjnej czystości i to bez Twojego wysiłku, czy stresu.

iaqualink zodiac aplikacja na telefon do odkurzacza


Wydajny odkurzacz do każdego basenu

Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie. 
Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe takie jak wymiana worka, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika. 

Sprawdza się w basenach o maksymalnych wymiarach 12 x 6 m.

Idealnie sprawuje się w małych basenach sezonowych, naziemnych i stelażowych.
Odkurzacz Zodiac potrafi się dostosować do każdej powierzchni basenu - unikalny design oraz wbudowane sensory wpływają na dokładne czyszczenie basenu. Suction-System, który znacznie zwiększa efektywność pracy wraz ze szczotkami Helix.

wydajny odkurzacz do basenu marki zodiac suction system

Dane techniczne Zodiac CNX 40iQ

Zalecana długość basenu do 12 m
Przewód pływający 18 m
Ilość silników 3
Obszar czyszczenia dno, ściany, linia wody
Tryby czyszczenia 2 - dno, dno+ściany+linia wody
Filtr podwójny filtr 150/60 µm
Szczotki aktywne szczotki Helix 
Dostęp zdalny tak
Wózek transportowy tak
Gwarancja 24 miesiące

Sprawdź CNX 40 iQ w akcji!

170804

Specyficzne kody

EAN13
9317545283630
MPN
WR000415
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także