Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 25

Zodiac
170802

Zodiac CNX 25

  • Automatyczny odkurzacz do basenu prywatnego czyszczący dno, ściany oraz linię wody
  • Do każdego rodzaju basenów o wymiarach maks. 10 m x 5 m
  • Dokładność czyszczenia 150/60 µm
  • Dwa tryby czyszczenia
  • Integracja ze smartfonem
  • Gąsienicowy system napędowy
4 439,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 25 Profesjonalny odkurzacz do basenu czyszczący całą nieckę basenową włącznie z linią brzegową. Bardzo wydajny i przystępny cenowo produkt marki Zodiac. Seria CNX to połącznie wydajności oraz dokładności - odkurzacz przeprowadza dwuetapową filtrację oraz posiada podświetlaną kasetę filtracyjną. Przeznaczony do basenów o max. wymiarach 10x5m. Urządzenie posiada moduł WI-FI, który łączy się z aplikacja mobilną.

Funkcje odkurzacza Zodiac


Zautomatyzowany robot basenowy CNX 25

Zanieczyszczenia, które pozbiera odkurzacz, gromadzą się w pojemniku, który jest wyposażony w dwa filtry o dokładności 150 oraz 60 mikronów.

Filtr powinien być regularnie płukany pod strumieniem wody lub oczyszczany za pomocą myjki ciśnieniowej, która zapewni mu dłuższą żywotność.

Zodiac CNX 25 usunie z wody basenowej wszelkie zanieczyszczenia i to zaledwie w jednym cyklu pracy. Dzięki temu, nawet najmniejsze zanieczyszczenia nie mają możliwości powrotu do basenu, co zapewni użytkownikom nieskazitelną klarowność wody i wysoką higienę kąpieli.

Odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Ogranicza zapotrzebowanie na chemię do basenu

Basen przy regularnym użytkowaniu jest skupiskiem drobnych zanieczyszczeń i bakterii, które użytkownicy wnoszą do wody. Piasek, liście, gałęzie czy inne związki organiczne, często pojawiają się w wodzie basenowej. Zanieczyszczenia te, nie tylko źle wyglądają w basenie, ale także stanowią zagrożenie dla zdrowia użytkowników basenu.

Ważne jest, aby czyszczenie basenu odbywało się regularnie. Oprócz stosowania chemii basenowej czy ręcznych podbieraków, warto zainwestować w odkurzacz, który uzupełni proces czyszczenia i dokładniej pozbędzie się zanieczyszczeń z wody. Dodatkowo, system zasysania cyklonowego jeszcze bardziej zwiększa skuteczność odkurzacza, zapewniając szybsze i sprawniejsze oczyszczanie basenu. Fizyczne usuwanie zanieczyszczeń ogranicza większą ilość stosowania chemikaliów do dezynfekcji wody, co przekłada się na oszczędność zarówno finansową, jak i ekologiczną. Ponadto, czystsza woda oznacza mniejsze obciążenie dla systemu filtrującego.

Odkurzacz basenowy wpływa pozytywnie na czystość i wygląd basenu, co sprawia, że korzystanie z niego staje się dużo przyjemniejsze.

odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Wydajny i skuteczny odkurzacz do każdego basenu

Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie. Szerokość szczotek czyszczących wynosi 23 cm.
Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe takie jak wymiana worka, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika. 

Sprawdza się w basenach o maksymalnych wymiarach 10 x 5 m.

Idealnie sprawuje się w małych basenach sezonowych, naziemnych i stelażowych.
Odkurzacz Zodiac potrafi dostosować się do każdej powierzchni basenu - unikalny design oraz wbudowane sensory wpływają na dokładne czyszczenie basenu. Wyposażono go także w detektor wykrywania ścian, który pozwala mu na wspinanie się po ścianach i czyszczenie linii wody. Suction-System, który znacznie zwiększa efektywność pracy wraz ze szczotkami Helix.

wydajny odkurzacz do basenu marki zodiac suction system

Dane techniczne Zodiac CNX 25

Zalecana długość basenu do 10 m
Przewód pływający 15 m
Ilość silników 3
Obszar czyszczenia dno, ściany, linia wody
Tryby czyszczenia 2 - dno / dno+ściany+linia wody
Filtr podwójny filtr 150/60 µm
Szczotki aktywne szczotki Helix 
Zdalne sterowanie nie
Wózek transportowy nie
Gwarancja 24 miesiące

Sprawdź serię CNX 25 w akcji!

170802
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także