Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 30 iQ

Zodiac
170803

Zodiac CNX 30iQ

  • Automatyczny odkurzacz do basenu prywatnego
  • Czyszczący dno, ściany oraz linię wody
  • Do każdego rodzaju basenów o wymiarach maks. 12 m x 6 m
  • Dokładność czyszczenia 150/60 µm
  • Dwa tryby czyszczenia
  • Integracja ze smartfonem
  • Gąsienicowy system napędowy
4 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 30 iQ, który wyczyści każdy zakamarek Twojego basenu - dno, ściany czy linię wody. Bardzo wydajny i przystępny cenowo produkt marki Zodiac, który pomoże ci utrzymać czystość w basenie. Posiada moduł WI-FI, dzięki któremu połączysz się z aplikacją mobilną. Przeznaczony do basenów o max. wymiarach 12 x 6m. Posiada dwa, skuteczne tryby czyszczenia. Zapomnij o sprzątaniu basenu - Zodiac CNX zrobi to za Ciebie!

Funkcje odkurzacza Zodiac


Zodiac CNX precyzyjnie wyczyści cały Twój basen

Zanieczyszczenia z dna i ścian niecki zostaną umieszczone w pojemniku wyposażonym w dwa bardzo dokładne filtry o gradacji 150 oraz 60 mikronów.

Pamiętaj, żeby każdy filtr dokładnie i regularnie przemywać pod strumieniem bieżącej wody lub czyścić za pomocą myjki ciśnieniowej, która przedłuży żywotność filtra i pozbędzie się zalegających w filtrze bakterii. Woda wówczas będzie miała dużo lepszą jakość, a także będzie mniej problemowa.

Odkurzacz basenowy Zodiac CNX 25 jest w stanie pozbyć się wszytskich zanieczyszczeń w zaledwie jednym trybie pracy. To z sprawą robota basenowego, nawet najmniejsze zanieczyszczenia nie będą miały możliwości ponownego przedostania się do basenu, co zapewni użytkownikom idealną przejrzystość wody i wysoki standard higieny podczas kąpieli.

Odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Zmniejsza zapotrzebowanie na chemię do basenu

Basen, jak wszystko inne, ma prawo się brudzić. Przy regularnym użytkowaniu basenu, to normlane, że na jego dnie zbierają się piasek, liście czy związki organiczne. Zanieczyszczenia te wpływają negatywnie na jakość wody i wygląd niecki basenowej. Dlatego istotna jest regularność i dbanie o higienę wody.

Regularność w czyszczeniu basenu i uzdatnianiu wody basenowej, to klucz do dobrej jakości wody i zdrowia użytkowników. Dobrym rozwiązaniem będzie odkurzacz basenowy, który uzupełni proces czyszczenia, pomiędzy chemia basenową, a czyszczeniem ręcznym. Robota wyposażono w system zasysania cyklonowego, który zwiększa skuteczność odkurzacza, zapewniając szybsze i sprawniejsze oczyszczanie basenu. Fizyczne usuwanie zanieczyszczeń ogranicza większą ilość stosowania chemikaliów do dezynfekcji wody, co przekłada się na oszczędność zarówno finansową, jak i ekologiczną. Ponadto, czystsza woda oznacza mniejsze obciążenie dla systemu filtrującego.

Odkurzacz basenowy wpływa pozytywnie na czystość i wygląd basenu, co sprawia, że korzystanie z niego staje się dużo przyjemniejsze.

odkurzacz do basenu zodiac cnx 20


Możliwość połączenia odkurzacza ze smartfonem

Zodiac 30 IQ to robot basenowy, który daje użytkownikom możliwość kontroli nad procesem czyszczenia za pomocą aplikacji mobilnej iAquaLink, dzięki wbudowanemu modułowi WiFi. Użytkownicy mogą śledzić pracę odkurzacza, sprawdzać tryb pracy oraz programować harmonogramy tygodniowe, zapewniające optymalne warunki czystości w basenie.

iAquaLink to aplikacja, która łączy się ze wszystkimi urządzeniami z systemami Android i iOS, co daje użytkownikom szeroki zakres możliwości dostępu i kontroli nad odkurzaczem, niezależnie od preferowanej platformy mobilnej. Oprogramowanie systemu podlega regularnym i automatycznym aktualizacjom, co gwarantuje, że użytkownicy otrzymują najnowsze funkcje i usprawnienia, poprawiając efektywność i wydajność pracy odkurzacza. Dzięki temu, korzystanie z odkurzacza staje się jeszcze bardziej intuicyjne, a basen jest utrzymywany w perfekcyjnej czystości i to bez Twojego wysiłku, czy stresu.

iaqualink zodiac aplikacja na telefon do odkurzacza

Caddy do pomocy w transporcie Zodiac'a

Model odkurzacza Zodiac 30iQ wyposażony został w wózek transportowy, dzięki któremu jego przetransportowywanie jest łatwe i przyjemne. Urządzenie przechowywane na wózku nie tylko jest mniej narażone na uszkodzenia -  specjalny uchwyt pozwala na nawinięcie przewodu zasilającego, co przekłada się na jego właściwe składowanie. Prawidłowo odłożony wąż nie ulegnie przełamaniu czy niepotrzebnemu splątaniu. 

Unikalny i uniwersalny Zodiac CNX 30iQ

Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie. Szerokość szczotki czyszczącej wynosi 23 cm, dzięki czemu szybciej zbiera zanieczyszczenia z większych powierzchni.
Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe, takie, jak wymiana worka, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika.

Sprawdza się w basenach o maksymalnych wymiarach 12 x 6 m. 

Odkurzacz Zodiac potrafi się dostosować do każdej powierzchni basenu - unikalny design oraz wbudowane sensory wpływają na dokładne czyszczenie basenu. Suction-System, który znacznie zwiększa efektywność pracy wraz ze szczotkami Helix.

Dane techniczne Zodiac CNX 30iQ

Zalecana długość basenu do 12 m
Przewód pływający 18 m
Ilość silników 3
Obszar czyszczenia dno, ściany, linia wody
Tryby czyszczenia 2 - dno, dno+ściany+linia wody
Filtr podwójny filtr 150/60 µm
Szczotki aktywne szczotki Helix 
Dostęp zdalny tak
Wózek transportowy nie
Gwarancja 24 miesiące

Sprawdź CNX 30 iQ w akcji!

>
170803

Specyficzne kody

EAN13
9317545278384
MPN
WR000357
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także