Odkurzacz do basenu Dolphin S200

Dolphin
170041

Dolphin S200

 • Marka: Maytronics
 • Automatyczny odkurzacz do basenu
 • Czyści dno, ściany i linię wody
 • Przeznaczony do basenów max. 12 m
5 299,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 to Twój nowy pomocnik, który pomoże Ci zadbać o odpowiednią czystość basenu. Wyczyści wszystkie zakamarki Twojego basenu, a szczególnie dno, ściany i linię wody. Przeznaczony jest do użytku w średniej wielkości basenach do 12m. Dolphin S200 to inwestycja w komfort i czas, które możesz poświęcić na relaks z bliskimi. Nie trać czasu na sprzątanie basenu, S200 zrobi to za Ciebie!

Zalety odkurzacza Dolphin S200

 • Precyzyjne czyszczenie: Systematyczne oczyszczanie dna, ścianek, linii wody i narożników.
 • Zaawansowany system jezdny: Odkurzacz wyposażony jest w mechanizm, który zapewnia płynne poruszanie się po powierzchni basenu, nie pozostawiając nieczystości.
 • Filtracja mikrocząsteczek: Skuteczne filtrowanie zanieczyszczeń do poziomu 70 μm, co jest idealne dla basenów ogrodowych i rozporowych.
 • Obracająca się szczotka: Odkurzacz posiada obrotową przednią szczotkę, która zbiera brud z dwukrotnie większą prędkością niż koła robota.
 • Automatyzacja czyszczenia: Urządzenie jest wyposażone w inteligentny system nawigacji, który skutecznie dociera do każdego zakamarka basenu.
 • Energooszczędność: Dolphin S200 jest zaprojektowany z myślą o minimalizacji zużycia energii, co przekłada się na oszczędności dla użytkownika.
Dolphin S200

Dolphin S200

Twój prywatny pomocnik basenowy - Dolphin S200

Odkurzacz Dolphin S200 nie tylko oczyszcza basen, ale również oszczędza Twój czas i energię, dlatego warto mieć go na wyposażeniu, jeśli w Twoim ogrodzie znajduje się basen. Model Dolphin S200 posiada otwierane pokrywy filtra, dzięki którym możliwe jest szybkie i proste wyjmowanie wkładów. Robot Dolphin skutecznie filtruje nieczystości na poziomie 70 μm. Parametry tego typu są idealne, jeśli chodzi o potrzeby prywatnych basenów ogrodowych lub rozporowych. 

W modelu została zastosowana obrotowa przednia szczotka z PCV. Obraca się bardzo szybko, bo dwa razy szybciej niż koła robota. Dzięki temu skutecznie pobiera napotkane nieczystości z powierzchni ścianek i dna niecki.Układ jezdny odkurzacza Dolphin S200 został zaprojektowany przez producenta w taki sposób, aby jak najdokładniej wyczyścić daną powierzchnię. 

Robot ma wbudowane czujniki, które kontrolują dno, ścianki i narożniki basenu. dzięki temu Dolphin nie ominie żadnego miejsca w basenie i wyczyści każdy zakamarek. Odkurzacz przemieszcza się z pomocą bocznych pasków z PCV. Jest zwrotny, ponieważ zastosowano w nim dostosowane dysze wylotowe, które umożliwiają mu wspinanie się po bocznych ścianach basenu. 

Wybierz odkurzacz basenowy Dolphin S200, który sprawi, że zamiast ręcznie czyścić basen, będziesz mógł spożytkować czas na wypoczynek z bliskimi. W tym samym czasie Dolphin S200 dokładnie wyczyści każdy zakamarek ogrodowego basenu i przygotuje zbiornik do kolejnych wodnych rozrywek dla całej rodziny. 


Dolphin S200 - skuteczne czyszczenie

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 jest jednym z modeli, które powstały w ramach S-Series. Najlepiej sprawdza się w małych i średnich basenach. Seria S to odkurzacze najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność, że Twój basen został dokładnie wyczyszczony. 

 • Czyści dno, ściany i narożniki basenu, docierając do najtrudniej dostępnych miejsc.
 • Odkurza powierzchnie, na których zebrały się nieczystości, takie jak piasek, liście,
 • Odkurzacz został wyposażony w system jezdny, z którego pomocą swobodnie porusza się po powierzchniach niecki.

Regularne korzystanie z odkurzacza basenowego sprawia, że woda w basenie jest krystaliczna, oczyszczona z nieczystości i bezpieczna dla skóry użytkowników basenu. 

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 to gwarancja, że każdy zakamarek Twojego basenu zostanie dokładnie wyczyszczony, a woda pozostanie czysta i bezpieczna. Wybierając Dolphin S200, wybierasz innowację, która przekłada się na więcej czasu dla siebie i rodziny, a także na pewność, że Twoje kąpiele będą zawsze w czystej i zdrowej wodzie.


Dane techniczne Dolphin S200

Zalecana długość basenu do 12 m
Obszar czyszczenia dno, ściany, linia wody
Tryby czyszczenia 1 - standardowy
Czas cyklu czyszczenia 2 godziny
Filtr Wkład z siatki + wkład do filtracji dokładnej
Wózek transportowy nie
Długość kabla 18m
Waga 7.5 kg
Gwarancja 2 lata

Zobacz jak pracuje robot basenowy Dolphin S200!


170041

Opis

Długość:
dla basenów o długości do 12 m
Gwarancja:
24 miesiące

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także