Odkurzacz do basenu Dolphin S100

Dolphin
170040

Dolphin S100

 • Marka: Maytronics
 • Automatyczny odkurzacz basenowy
 • Wyposażony w system Clever Clean
 • Czyści dno w basenach do 10 m
3 899,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Odkurzacz basenowy Dolphin S100 to idealne rozwiązanie dla posiadaczy małych i średnich basenów, którzy cenią sobie komfort i chcą osiągnąć perfekcyjną czystość bez wysiłku. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku, podczas gdy Dolphin S100 zajmuje się Twoim basenem. W sklepie chemiabasenowa.pl znajdziesz ten model w konkurencyjnej cenie, co sprawia, że inwestycja w czystość i higienę staje się jeszcze bardziej przystępna. Z pomocą odkurzacza Dolphin utrzymasz w czystości swój przydomowy basen. Ścianki i dno niecki zostaną wysprzątane z osadów oraz innych zabrudzeń. Kąpiele będą jeszcze przyjemniejsze, a woda bezpieczna dla skóry kąpiących się.

Zalety odkurzacza Dolphin S100

 • Intuicyjny system czyszczenia: Dolphin S100 jest wyposażony w system Clever Clean, który zapewnia dokładne i skuteczne odkurzanie.
 • Wydajna filtracja: Robot wyposażony jest w filtr o dokładności 70 μm, który wspomaga utrzymanie krystalicznej wody.
 • Obrotowa szczotka PCV: Podwójna prędkość szczotki w porównaniu do kół jezdnych, pozwala na dokładniejsze czyszczenie basenu.
 • Łatwość konserwacji: Otwierana pokrywa górna zapewnia łatwość wyjmowania i czyszczenia wkładów filtracyjnych.
 • Ergonomiczny design: Nowoczesna konstrukcja oraz ulepszony układ jezdny zapewniają lepszą manewrowość i efektywność działania pod wodą.
 • Energooszczędność: Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o minimalizacji zużycia energii, która przekłada się na duże oszczędności dla użytkowników.
Dolphin S100

Dolphin s100

Dolphin S100 - świetny odkurzacz do basenu ogrodowego

Odkurzacz basenowy Dolphin S100 to funkcjonalny model. Został wyposażony w ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia.

Filtr w postaci kosza z siatki zapewnia dokładność filtrowania na poziomie 70 μm - co jest wystarczająco dokładne w przypadku basenów ogrodowych.

 • Efektywność czyszczenia zapewnia obrotowa szczotka z PCV umieszczona od przodu urządzenia. Obracając się z prędkością dwukrotnie większą od kół jezdnych, lepiej oczyszcza powierzchnię z piasku, przyklejonych glonów i innych nieczystości.
 • Układ jezdny został zaprojektowany tak, aby zadowolić najbardziej wymagających. System zaawansowanych czujników skanuje dno i nawiguje odkurzaczem po dnie i ścianach. Dzięki temu szybciej dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc w basenie. 
 • Rolę napędu spełniają dwa boczne paski wykonane ze specjalnej odmiany tworzywa PCV. Poprawie względem wcześniejszych modeli uległa zwrotność odkurzacza pod wodą.

Z odkurzaczem Dolphin S100 sprzątanie basenu jest szybkie i skuteczne. Możesz odpoczywać na leżaku, podczas gdy robot wykonuje pracę za Ciebie!


Co czyści Dolphin S100

Odkurzacz Dolphin S100 jest automatycznym odkurzaczem basenowym, który czyści i odkurza dno basenu oraz trudno dostępne miejsca. Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, takich jak piasek, liście i zanieczyszczenia organiczne.

Regularne oczyszczanie dna znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię do basenu. Potrafi wspiąć się na ścianę basenu, ale nie jest zaprogramowany, aby czyścić ściany!

Dane techniczne Dolphin S100

Zalecana długość basenu do 10 m
Obszar czyszczenia dno, ściany
Tryby czyszczenia 1 - standardowy
Czas cyklu czyszczenia 2 godziny
Filtr Wkład z siatki
Wózek transportowy nie
Długość kabla 15m
Waga 6.7 kg
Gwarancja 2 lata

Zobacz jak działa Dolphin S100!

170040

Opis

Długość:
dla basenów o długości do 10 m
Gwarancja:
24 miesiące

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także