Dolphin S200 - odkurzacz do basenu

Dolphin
170041
  • Automatyczny odkurzacz do basenu
  • Czyści dno i ściany w basenach do 12m
DARMOWA WYSYŁKA!
5 499,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne w 3-7 dni

Odkurzacz basenowy Dolphin S200

W Twoim ogrodzie pojawił się przydomowy basen dla uciechy Twojej i najbliższych. Masz już niezbędną chemię do basenu do utrzymania wody w jak najlepszym stanie. Czy jest coś jeszcze, co jeszcze powinieneś mieć na wyposażeniu? Z pewnością przyda Ci się odkurzacz basenowy Dolphin S200

Czego możesz spodziewać się po tym sprzęcie? Dlaczego będzie dobrym wyborem? Sprawdź poniżej, jak działa Dolphin S200 i jakie ma możliwości.

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 w przydomowym basenie

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 jest jednym z modeli, które powstały w ramach S-Series. Najlepiej sprawdza się w małych i średnich basenach. Seria S to odkurzacze najwyższej jakości, dzięki czemu masz pewność, że Twój basen został dokładnie wyczyszczony. 

Jak działa odkurzacz Dolphin S200?

  • Czyści dno, ściany i narożniki basenu, docierając do najtrudniej dostępnych miejsc.
  • Odkurza powierzchnie, na których zebrały się nieczystości, takie jak piasek, liście, 
  • Odkurzacz został wyposażony w system jezdny, z którego pomocą swobodnie porusza się po powierzchniach niecki.

Regularne korzystanie z odkurzacza basenowego sprawia, że woda w basenie jest krystaliczna, oczyszczona z nieczystości i bezpieczna dla skóry użytkowników basenu. 

Dlaczego warto wybrać odkurzacz do basenu Dolphin S200?

Odkurzacz Dolphin S200 nie tylko oczyszcza basen, ale również oszczędza Twój czas i energię, dlatego warto mieć go na wyposażeniu, jeśli w Twoim ogrodzie znajduje się basen. 

Model Dolphin S200 posiada u góry konstrukcji ruchome pokrywy, dzięki którym możliwe jest szybkie i proste wyjmowanie i wymiana (lub oczyszczenie) wkładów. 

Robot Dolphin skutecznie filtruje nieczystości na poziomie 70 μm. Parametry tego typu są idealne, jeśli chodzi o potrzeby prywatnych basenów ogrodowych lub rozporowych. 

W modelu została zastosowana obrotowa przednia szczotka z PCV. Obraca się bardzo szybko, bo dwa razy szybciej niż koła robota. Dzięki temu skutecznie pobiera napotkane nieczystości z powierzchni ścianek i dna niecki. 

Układ jezdny odkurzacza Dolphin S200 został zaprojektowany przez producenta w taki sposób, aby jak najdokładniej wyczyścić penetrowaną powierzchnię. 

Robot ma wbudowane czujniki, które kontrolują dno, ścianki i narożniki basenu. dzięki temu Dolphin nie ominie żadnego miejsca w basenie i wyczyści każdy zakamarek.

Odkurzacz przemieszcza się z pomocą bocznych pasków z PCV. Jest zwrotny, ponieważ zastosowano w nim dostosowane dysze wylotowe, które umożliwiają mu wspinanie się po bocznych ścianach basenu. 

Wybierz odkurzacz basenowy Dolphin S200, który sprawi, że zamiast ręcznie czyścić basen, będziesz mógł spożytkować czas na wypoczynek z bliskimi. W tym samym czasie Dolphin S200 dokładnie wyczyści każdy zakamarek ogrodowego basenu i przygotuje zbiornik do kolejnych wodnych rozrywek dla całej rodziny. 

Cechy Dolphin S200:

Zalecana długość basenu do 12 m
Obszar czyszczenia dno, ściany, linia wody
Tryby czyszczenia 1 - standardowy
Czas cyklu czyszczenia 2 godziny
Filtr

Wkład z siatki

+ wkład do filtracji dokładnej

Wozek transportowy nie

Zobacz jak to działa robot basenowy Dolphin S200!


170041

Opis

Długość:
dla basenów o długości do 12 m
Gwarancja:
24 miesiące

Pliki do pobrania

Zobacz także