Dolphin S100 - odkurzacz do basenu

Dolphin
170040
  • Automatyczny odkurzacz do basenu Dolphin S100
  • Czyści dno w basenach do 10 m
DARMOWA WYSYŁKA!
3 999,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 1-2 dni

Odkurzacz basenowy Dolphin S100

Czysty basen to gwarancja wspaniałego wypoczynku i radosnej zabawy. W celu utrzymania czystości regularnie kontroluj parametry wody i stosuj chemię basenową. Przyda Ci się również odkurzacz basenowy Dolphin S100, który usprawni czyszczenie niecki i zaoszczędzi Twój czas! 

Gdzie przyda się odkurzacz Dolphin S100?

Odkurzacz Dolphin S100 należy do najnowszej linii odkurzaczy S-Series i przeznaczony jest do małych i średnich basenów. Odkurzacze tej serii charakteryzują się doskonałą jakością czyszczenia i jednocześnie są niedrogie. Dzięki temu niewielkim kosztem zyskujesz wysokiej jakości sprzęt do czyszczenia basenu.

Z pomocą odkurzacza Dolphin utrzymasz w czystości swój przydomowy basen. Ścianki i dno niecki zostaną wysprzątane z osadów oraz innych zabrudzeń. Kąpiele będą jeszcze przyjemniejsze, a woda bezpieczna dla skóry kąpiących się.

Odkurzacz Dolphin S100 jest automatycznym odkurzaczem basenowym, który czyści i odkurza dno, ścianki boczne oraz trudno dostępne miejsca, czyli narożniki. 

Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń takich jak:

  • piasek, 
  • liście, 
  • zanieczyszczenia organiczne. 

Regularne oczyszczanie dna znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię do basenu

Odkurzacz basenowy Dolphin S100 zapewnia efektywne czyszczenie

Odkurzacz basenowy Dolphin S100 to funkcjonalny model. Został wyposażony w ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia. Filtr w postaci kosza z siatki zapewnia dokładność filtrowania na poziomie 70 μm - co jest wystarczająco dokładne w przypadku basenów ogrodowych.

Efektywność czyszczenia zapewnia obrotowa szczotka z PCV umieszczona od przodu urządzenia. Obracając się z prędkością dwukrotnie większą od kół jezdnych, lepiej oczyszcza powierzchnię z piasku, przyklejonych glonów i innych nieczystości.

Układ jezdny został zaprojektowany tak, aby zadowolić najbardziej wymagających. System zaawansowanych czujników skanuje dno i nawiguje odkurzaczem po dnie i ścianach. Dzięki temu szybciej dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc w basenie. 

Rolę napędu spełniają dwa boczne paski wykonane ze specjalnej odmiany tworzywa PCV. Poprawie względem wcześniejszych modeli uległa zwrotność odkurzacza pod wodą.

Z odkurzaczem Dolphin S100 sprzątanie basenu jest szybkie i skuteczne. Ty możesz odpoczywać na leżaku, podczas gdy robot wykonuje pracę za Ciebie!

Cechy Dolphin S100:

Zalecana długość basenu do 10 m
Obszar czyszczenia dno, ściany
Tryby czyszczenia 1 - standardowy
Czas cyklu czyszczenia 2 godziny
Filtr Wkład z siatki
Wózek transportowy nie

Zobacz jak działa Dolphin S100!

170040

Opis

Długość:
dla basenów o długości do 10 m
Gwarancja:
24 miesiące

Specyficzne kody

MPN
99996121

Pliki do pobrania

Zobacz także