Dolphin M500

Automatyczny odkurzacz basenowy - czyści dno i ściany. Sterowany pilotem oraz smartfonem

Więcej szczegółów

Dolphin

Nowy

7 599,00 zł brutto

Odkurzacz basenowy Dolphin M500

Dolphin M500 jest zaawansowanym automatycznym odkurzaczem basenowym. Model M500 efektywnie czyści i odkurza dno, narożniki oraz górną część ścian basenu. Wyposażony w pilot zdalnego sterowania i możliwość dopasowania programu czyszczenia do danego basenu.

Odkurzacz basenowy, który czyści dno i ściany.

Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń takich jak piasek, liście, zanieczyszczenia organiczne. Jego regularne oczyszczanie znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię basenową. Czyszczenie ścian basenu przyczynia się do zmniejszenia powstającego osadu na linii wody.

Zaawansowany odkurzacz basenowy

Pilot zdalnego sterowania umożliwia nie tylko ręczne sterowanie robotem w celu wyczyszczenia newralgicznych punktów w basenie. Użytkownik ma możliwość wybrania programu czyszczenia - standardowe, dokładne, szybkie; a także sposobu czyszczenia - dno+ściany, tylko dno, tylko ściany. Od roku 2017 seria M500 zyskała możliwość sterowania zdalnego za pomocą smartfona. Użytkownik może poprowadzić ręcznie robota w miejsca wymagające dodatkowego wyczyszczenia.

Efektywność czyszczenia poprawiono dzięki zastosowaniu dodatkowej obrotowej szczotki od spodu urządzenia. Obracając się, szczotka ta dokładniej usuwa zalegające na dnie i ścianach skupiska piasku i innych nieczystości.


Model M500 posiada ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia. Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są na jednym z dwóch dostępnych od góry wkładów filtracyjnych. Każdy wkład może zostać wyposażony w jeden z dwóch rodzajów filtrów dostarczonych wraz z odkurzaczem. Wielorazowe zgrubne filtry siatkowe służą do usuwania większych zanieczyszczeń i do wiosennego czyszczenia basenów zewnętrznych. Jako filtry dokładne stosowane są filtry kartuszowe (papierowe), które mogą być wielokrotnie płukane pod bieżącą wodą.

Dolphin M500 został wyposażony w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki oraz kompas z żyroskopem. Zaawansowane oprogramowanie wewnętrzne zapewnia niezawodne prowadzenie odkurzacza po całym dnie, narożnikach i ścianach basenu w trakcie jednego cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie.
Odkurzacz posiada umiejętność programowania cyklu pracy zapewniającą efektywny proces czyszczenia mimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak słupy, drabinki czy schody.
Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe takie jak wymiana filtra, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika.

Odkurzacz posiada wózek do przechowywania i standardowo dostępny jest ze szczotkami Combi (do wszystkich rodzajów basenów). Na życzenie odkurzacz może być wyposażony w szczotkę Wonder - do basenów wyposażonych w bardzo śliskie płytki.

W naszym sklepie sprzedajemy odkurzacz standardowo wyposażony w obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu!

Dane techniczne Dolphin M500

Zalecana długość basenu do 12 m
Przewód pływający 18 m z obrotnicą
Napęd podwójny
Obszar czyszczenia dno, narożniki, ściany
Tryby czyszczenia 1-automatyczny + 1-ręczne prowadzenie (pilot) + 1-ręczne prowadzenie (smartfon)
Czas cyklu czyszczenia 1,5 / 2,5 / 3,5 godziny (wybór na pilocie)
Filtr wkład zgrubny (100 µm) + wkład ultradokładny (50 µm)
Szczotki 4 szczotki combi-pcv + szczotka obmiatająca
Zdalne sterowanie tak - pilot
Wózek transportowy tak
Gwarancja 36 miesięcy

Prezentacja odkurzacza basenowego Dolphin M500

Waga 10 kg (sam odkurzacz)
Zawartość odkurzacz, zestaw filtrów, wózek transportowy, obrotnica na przewodzie, zasilacz

Robot basenowy

Chciałam odkurzacz, który wszystko wyczyści i wjedzie na ściany. Pani w sklepie zapewniała mnie, że to najlepszy taki odkurzacz na rynku. Mogę potwierdzić, że basen jest zawsze wyczyszczony. Na pilocie można ustawić różne funkcje, ale nie czytałam co one dają. Robot sam robi wszystko i nie musiałam go programować.

lip 30, 2018

Odkurzacz godny polecenia

Polecam ten odkurzacz wszystkim niezdecydowanym. Ja sam długo się zastanawiałem i przekonał mnie sprzedawca w sklepie. Robot jeździ po całym dnie i sprząta dość dokładnie, a mam basen 12 x 5. Nawet narożniki są czyste. Wrzucam go regularnie raz w tygodniu i po 3 godzinach wszystko posprzątane. Z funkcji pilota korzystam sporadycznie, ale jest przydatny jak gdzieś jest niedoczyszczone. Polecam!

lis 21, 2016

Napisz opinię

Dolphin M500