Super cena Odkurzacz Dolphin S100 Powiększ

Odkurzacz Dolphin S100

Automatyczny robot basenowy - odkurza i czyści dno

Więcej szczegółów

Dolphin

170040

Nowy

3 199,00 zł brutto

Dolphin S100 

Odkurzacz należy do najnowszej linii odkurzaczy S-Series i przeznaczony jest do małych i średnich basenów. Odkurzacze tej serii charakteryzują się niewiarygodną jakością czyszczenia i są jednocześnie niedrogie. 

Dolphin S100 jest automatycznym odkurzaczem basenowym, który czyści i odkurza dno oraz narożniki. Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń takich jak piasek, liście, zanieczyszczenia organiczne. Regularne oczyszczanie dna znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię basenową.

Odkurzacz ten również wjeżdża na ściany w celu ich odkurzenia.

Model ten posiada ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia. Filtr w postaci kosza z
siatki zapewnia dokładność filtrowania na poziomie 70 μm - co jest wystarczająco dokładne w przypadku basenów ogrodowych.

Efektywność czyszczenia zapewnia obrotowa szczotka z PCV umieszczona od przodu urządzenia. Obracając się z prędkością dwukrotnie większą od kół jezdnych lepiej oczyszcza powierzchnię z piasku, przyklejonych glonów i innych nieczystości.

Układ jezdny został zaprojektowany całkowicie od nowa. System zaawansowanych czujników skanuje dno i nawiguje odkurzaczem po dnie i ścianach. Dzięki temu szybciej dociera do wszystkich miejsc basenu. Rolę napędu spełniają teraz dwa boczne paski wykonane ze specjalnej odmiany tworzywa PCV. Poprawie uległa zwrotność odkurzacza pod wodą.

Cechy Dolphin S100:
Zalecana długość basenu do 10 m
Obszar czyszczenia dno, ściany
Tryby czyszczenia 1 - standardowy
Czas cyklu czyszczenia 2 godziny
Filtr Wkład z siatki
Wozek transportowy nie

Długość dla basenów o długości do 10 m
Gwarancja 24 miesiące

Tani ale dobry

Wszystko jest czyste i nie ma problemów z piaskiem na dnie. Odkurzacz się sprawdził. Mam basen poliestrowy 7,6 x 3 metry

mar 4, 2019

Dobre czyszczenie dna w basenie

Odkurzacz wrzucam i za 2 godziny wszystko posprzątane! Duża dopłata za pilot zdalnego sterowania.

lip 10, 2018

Napisz opinię

Odkurzacz Dolphin S100

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: