Bayrol Adilon N - neutralny środek czyszczący

Bayrol
110020

Silnie skoncentrowany środek czyszczący o odczynie neutralnym.

  • do czyszczenia otoczenia basenu
  • do czyszczenia różnych powierzchni 
  • może być stosowany w maszynach szorujących
  • pozostawia miły i świeży zapach czystości
Ilość
Dodaj do listy życzeń

Bayrol Adilon N 10 kg

Jest środkiem czyszczącym o odczynie neutralnym. Szybko i skutecznie usuwa brud i tłuszcz na wszelkiego typu powierzchniach i przedmiotach wokół basenu i nie tylko! Łagodny dla powierzchni wrażliwych na działanie środków kwaśnych i zasadowych, jak aluminium, niektóre tworzywa sztuczne, marmur czy powierzchnie lakierowane.

Ze względu na swoje właściwości może być używany jako środek ogólnego zastosowania nie tylko na basenach ale także w biurach czy pomieszczeniach socjalnych. Nie wymaga spłukiwania.

Środek myjący do ręcznego lub maszynowego czyszczenia powierzchni ceramicznych i szklanych

Adilon N występuje w formie silnie skoncentrowanej, silnie się pieni. Dlatego może być stosowany zarówno do czyszczenia ręcznego jak i w maszynach szorujących, gdzie silna koncentracja środka myjącego jest wymagana.

Skuteczny środek myjący

Bayrol Adilon N doskonale rozpuszcza stare osady brudu oraz działa bardzo delikatnie na czyszczone powierzchnie.

Preparat doskonale nadaje się do czyszczenia szyb okiennych oraz szkliwionej ceramiki. Wystarczy małe stężenie środka aby uzyskać pożądany efekt czyszczący. Nie pozostawia jednocześnie smug na szkle i błyszczących powierzchniach.

Po użyciu preparatu w pomieszczeniu pozostaje przyjemny zapach czystości, tym samym Adilon N działa jednocześnie jako dezodorant.  

Dawkowanie:

W przypadku typowych zanieczyszczeń Adilon N należy stosować w postaci roztworu 1:20, czyli 0,5 l preparatu na 10 l wody.
Przy bardzo dużych i starych zanieczyszczeniach należy zastosować roztwór 1:10 (1 l preparatu na 10 l wody).
Do czyszczenia powierzchni szklanych wystarczy 1% roztwór, czyli 0,1 l preparatu na 10 l wody. Użycie ciepłej wody znacznie poprawia wynik czyszczenia.

Powierzchnie i przedmioty należy zmywać przy użyciu szmatki, gąbki lub szczotki. Spłukiwanie wodą po czyszczeniu nie jest konieczne.

110020

Opis

Waga:
10 kg

Specyficzne kody

EAN13
4008367145156
MPN
2214515

Zobacz także