Elektrolizer do basenu ogrodowego AquaBlue Light

272900

Prosty w obsłudze i montażu elektrolizer basenowy idealnie sprawdzający się w basenach rozporowych, basenach stelażowych jak i wannach spa

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Elektrolizer do basenu AquaBlue Light

Elektrolizer do basenu AquaBlue Light służy do uzdatniania wody basenowej. To urządzenie, z pomocą którego zdezynfekujesz wodę w najprostszy możliwy sposób. Jak to zrobić? Z jakimi zbiornikami jest kompatybilny? Dlaczego to właśnie AquaBlue Light jest wart Twojej uwagi? O tym wszystkim przeczytasz poniżej.

Elektrolizer wody basenowej AquaBlue Light – dane produktu

Elektrolizer wody basenowej pozwoli Ci zrezygnować z uzdatniania wody chlorem w tabletkach! Zobacz, na czym polega jego fenomen:

  • Jest kompatybilny z basenami ogrodowymi rozporowymi i stelażowymi o objętości do 30 m3. 
  • Wyróżnia go łatwość w obsłudze. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, aby go uruchomić i cieszyć się jego działaniem. 
  • Zamiast tabletek chlorowych dodaj do wody sól i włącz elektrolizę.
  • Po chwili w wodzie zajdzie reakcja chemiczna, w wyniku której wydzieli się wolny chlor.
  • Szybki i prosty montaż to kolejna zaleta tego urządzenia! Elektrolizer basenowy umieść na ścianie w pobliżu basenu i podłącz do prądu.
  • Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi, aby korzystać z jego atutów. 

Wykorzystaj możliwości, jakie daje elektroliza soli i zrezygnuj z tradycyjnej metody chlorowej na rzecz alternatywnych rozwiązań! 

elektrolizer do małego basenu

Szybki i łatwy montaż elektrolizera

AquaBlue przy pomocy prostego systemu elektrolizy skutecznie wytwarza wolny chlor. Czynność powtarza do momentu aż woda będzie krystalicznie czysta. Niewymagający narzędzi oraz wiedzy elektrolizer wystarczy przymocować na ścianie basenu i podłączyć do prądu!

elektrolizer do małego basenu ogrodowo wkopywanego

Solidne i estetycznie wykonanie

Elektrolizer został stworzony w taki sposób, aby wizualnie integrował się z każdym basenem. Przemyślana budowa zachowuje szczelność na bardzo wysokim poziomie oraz jest odporna na promienie UV. Posiada również funkcję samoczyszczenia elektrody, która pozwala zapomnieć o jakichkolwiek zanieczyszczeniach zbierających się na urządzeniu.

jonizator do basenu ogrodowego

Woda w basenie powinna spełniać poniższe parametry w celu uzyskania najbardziej optymalnych warunków do kąpieli

Parametr

Wartość optymalna

Zalecane stężenie soli w wodzie

2500 - 3000 ppm (mg/l)

Wolny chlor

1 - 3 ppm

pH

7,2 - 7,6

Zasadowość całkowita

80 - 120 ppm (w zależności od indeksu nasycenia)

Stabilizator (kwas cyjanurowy)

40 ppm

Azotany

0 ppm

Metale

0 ppm

Twardość wapniowa wody

̴ 100 ppm

Elektrolizer soli do basenu

Elektrolizer soli do basenu został wykonany w technologii Plug&Play, która zakłada łatwość obsługi i korzystanie ze sprzętu bez dodatkowych narzędzi i fachowej wiedzy. 

Dlatego AquaBlue Light jest tak dobrym wyborem w warunkach domowych, jeśli w Twoim ogrodzie w sezonie pojawia się basen.    

Regularna pielęgnacja basenu obejmuje między innymi dezynfekcję wody, o której musisz pamiętać, by kąpiel była bezpieczna. Dzięki temu modelowi obowiązki związane z uzdatnianiem wody są dużo mniej wymagające. 

Koniec z dolegliwościami skórnymi, swędzącą skórą, zaczerwienionymi od chlorowych tabletek oczami czy puszącą się fryzurą!

AquaBlue Light to inteligentne urządzenie do elektrolizy, które tak długo będzie oczyszczać wodę za pomocą wolnego chloru, aż osiągnie wyczekiwaną krystaliczną czystość. 

Elektrolizer świetnie się prezentuje w ogrodzie, jest stosunkowo niewielki i dyskretny. Obudowa jest szczelna i odporna na działanie promieni UV. Elektroda ma specjalną funkcję samoczyszczenia, dzięki czemu możesz zapomnieć o sprzątaniu zanieczyszczeń na elektrolizerze. 

Poczytaj więcej o metodzie solnej w naszym poradniku basenowym! Pamiętaj też, że poza wykonywaniem elektrolizy soli musisz zadbać też o parametry wody, między innymi sprawdzając poziom pH. Wszystkie niezbędne preparaty i narzędzia znajdziesz w naszej ofercie. 

* - zalecany wybór dla basenów rozporowych i wanien spa, lecz sprawdza się też w małych basenach wkopywanych.

272900
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także