Bayrol Protect & Shine 2l

Bayrol
110682

Formuła 2w1 - klaruje wodę oraz czyści ściany basenu na linii wody. Zapobiega osadzaniu się brudu na linii wody.

119,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Protect & Shine 2l Bayrol

Produkt, który chroni linię wody od osadów z brudu, kurzu i tłuszczu. Dzięki unikalnej formule ma także drugą funkcję - zapewnia krystalicznie czystą wodę w basnie. Jest wolny od chloru, bezwonny.

Formuła 2w1

Protect & Shine zmniejsza przyczepność zabrudzeń do powierzchni basenu chroniąc przede wszystkim linię wody i skimmer przed osadzaniem się brudu, tłuszczu i szarego nalotu. Czyszczenie linii wodnej jest teraz niezwykle łatwe - wystarczy lekko przetrzeć aby usunąć ewentualne drobne zabrudzenia. Nie trzeba będzie szorować czy stosować specjalnych środków czyszczących. 

Dawkowanie:
Dozowanie: 40 ml płynu na każde 10 m3 wody raz w tygodniu.
Przed użyciem należy wstrząsnąć kanistrem. Produkt wlewać bezpośrednio do basenu, przy dyszach wlotowych dla lepszego wymieszania. Po zastosowaniu pompa basenowa powinna pracować co najmniej 12 godzin. Podczas użytkowania produkt może się pienić.
Z basenu można korzystać bezpośrednio po zastosowaniu.

Zalety Bayrol Protect & Shine

Produkt działa skutecznie zarówno przy filtrach piaskowych jak i kartuszowych. W łatwy sposób można uzyskać czysty basen i krystaliczną wodę. Regularne używanie produktu wytwarza silny efekt antyadhezyjny na powierzchni ścian basenu - brud i tłuszcz nie przykleja się do basenu.

110682

Opis

Waga:
2 kg
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: