Filtr do SPA SC757 Darlly

Darlly
307057

Trwały oraz wytrzymały wkład filtrujący do wanny Spa. Filtry Darlly to jedne z najpopularniejszych i najlepszych rozwiązań do obiektów prywatnych oraz publicznych.

  • Wykonany z włókna Reemay
  • Wytrzymałość ok. 1 rok pracy
215,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Filtr Darlly SC757

#40508

Wkład filtrujący do jacuzzi oraz wanny SPA pozwoli Ci na ciągłe utrzymanie niecki w czystości. Seria filtrów od Darlly to jedne z najpopularniejszych oraz najwydajniejszych rozwiązań filtrujących dostępnych na rynku. Szeroka oferta produktowa pozwoli na dowolne skompletowanie elementu zamiennego, który będzie pasowała do Twojego urządzenia. 

Logo filtrów Darlly

Kompatybilność:

Ten wkład filtrujący przeznaczony jest przede wszystkim dla wanien:

  • Arctic Spas, Catalina Spas, Down East Spas, Elite Spas, Fonteyn Spas, Garden Leisure Spas, Master Spas, Optirelax, Passion Spas, Premium Leisure Spa, Rising Dragon, Serenity Spas, Sundance Spas, Sunrise Spas, Waterway

Parametry filtra:

Góra filtra: Uchwyt cm
Dół filtra: Gwint wewnętrzny gruby 3.8 cm
Wysokość: 33 cm
Średnica: 13 cm
Kod produktu: SC757
Darlly: 40508
Kod Unicel: 4CH-949
Kod Pleatco: PWW50L
Kod Filbur: FC-0172
SilverStream: Nie

Jakość REEMAY

Filtr wysokiej jakości do wody został wykonany z wytrzymałego włókna Reemay. Ta tkanina filtrująca charakteryzuje się dużą sztywnością i umożliwia jednolitą sprawność filtracji na całej swojej powierzchni. Całość konstrukcji filtra wykończona jest od góry i od dołu wytrzymałym plastikiem, który odporny jest na zniekształcenia.

Włóknina filtracyjna Reemay posiada właściwości, które obniżają możliwość rozwoju drobnoustrojów, pleśni czy grzybów.

Kiedy wymienić wkład filtrujący w wannie SPA

Filtr do wanny spa może być wielokrotnie myty i regenerowany odpowiednimi środkami czyszczącymi - zobacz Filter Cleaner. Dzięki swojej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów wkład filtrujący nie straci swoich właściwości filtrujących przez kilka miesięcy. 

Aby jednak nie doprowadzić do znacznego spadku skuteczności filtracji, zaleca się aby wkład wymieniać co najmniej raz na rok

Dobrą praktyką jest posiadanie 2 zestawów. Podczas gdy jeden komplet filtrujący pracuje w wannie, drugi można poddać czyszczeniu i regeneracji.

307057

Opis

Średnica filtra:
13.1 cm
Wysokość filtra:
33 cm
Góra filtra:
Uchwyt
Dół filtra:
3.8 cm - gwint wewnętrzny gruby
Marka SPA:
Coast Silhouette Spas
Rising Dragon
Sunrise Spas
Whitewater
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.