Filtr do SPA SC732 Darlly

Darlly
307032

Trwały oraz wytrzymały wkład filtrujący do wanny Spa. Filtry Darlly to jedne z najpopularniejszych i najlepszych rozwiązań do obiektów prywatnych oraz publicznych.

  • Wykonany z włókna Reemay
  • Wytrzymałość ok. 1 rok pracy
  • W zestawie 2 sztuki
233,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne w 3-7 dni

Filtr Darlly SC732

#40505

Wkład filtrujący do jacuzzi oraz wanny SPA pozwoli Ci na ciągłe utrzymanie niecki w czystości. Seria filtrów od Darlly to jedne z najpopularniejszych oraz najwydajniejszych rozwiązań filtrujących dostępnych na rynku. Szeroka oferta produktowa pozwoli na dowolne skompletowanie elementu zamiennego, który będzie pasowała do Twojego urządzenia. 

Logo filtrów Darlly

Kompatybilność:

Ten wkład filtrujący przeznaczony jest przede wszystkim dla wanien:

  • Beachcomber Hot Tubs, Canadian Spas, Catalina Spas, Clearwater Spas, Discovery Spas, Lifestyle Spas, Marquis, QCA Spas, Signature Spas, Sunrise Spas

Parametry filtra:

Góra filtra: Otwór 5.4 cm
Dół filtra: Otwór 5.4 cm
Wysokość: 16.8 cm
Średnica: 12.5 cm
Kod produktu: SC732
Darlly: 40505
Kod Unicel: C-4405
Kod Pleatco: PRB25SF PR
Kod Filbur: FC-2387
SilverStream: Nie

Jakość REEMAY

Filtr wysokiej jakości do wody został wykonany z wytrzymałego włókna Reemay. Ta tkanina filtrująca charakteryzuje się dużą sztywnością i umożliwia jednolitą sprawność filtracji na całej swojej powierzchni. Całość konstrukcji filtra wykończona jest od góry i od dołu wytrzymałym plastikiem, który odporny jest na zniekształcenia.

Włóknina filtracyjna Reemay posiada właściwości, które obniżają możliwość rozwoju drobnoustrojów, pleśni czy grzybów.

Kiedy wymienić wkład filtrujący w wannie SPA

Filtr do wanny spa może być wielokrotnie myty i regenerowany odpowiednimi środkami czyszczącymi - zobacz Filter Cleaner. Dzięki swojej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów wkład filtrujący nie straci swoich właściwości filtrujących przez kilka miesięcy. 

Aby jednak nie doprowadzić do znacznego spadku skuteczności filtracji, zaleca się aby wkład wymieniać co najmniej raz na rok

Dobrą praktyką jest posiadanie 2 zestawów. Podczas gdy jeden komplet filtrujący pracuje w wannie, drugi można poddać czyszczeniu i regeneracji.

307032

Opis

Średnica filtra:
12.5 cm
Wysokość filtra:
16.8 cm
Góra filtra:
5.4 cm - otwór
Dół filtra:
5.4 cm - otwór
Marka SPA:
Canadian Spas
Clearwater Spas
QCA Spas
Signature Spas
Sunrise Spas
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.