Spa Pure Fill zmiękczacz wody

307318

Filtr zmiękczający wodę do spa. Montowany na końcówkę do węża ogrodowego służący do zmiękczania wody oraz do eliminacji magnezu i żelaza

143,25 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Spa Pure Fill

Rozwiązanie eliminujące problem wody zawierającej dużą ilość wapnia, żelaza i magnezu. Jeśli używasz wodę ze studni lub wodociągu, która nie jest idealnie czysta i po nalaniu widać odcień zielony lub żółty - to być może warto zastosować dejonizator Spa Pure Fill.

Wstępny zmiękczacz wody do Twojego SPA

Filtr doskonale sprawdza się w warunkach kiedy chcemy podnieść jakość nalewanej wody w naszej wannie spa lub basenie. Poprzez wykorzystanie wymiany jonowej - wapń oraz magnez przekształca się w sód, a kamień jest odkładany wewnątrz prefiltra, a nie w napełnianym zbiorniku.

Zastosowanie tego przenośnego zmiękczacza pozwala to uzyskać efekt taki, jakby uzupełnić basen wodą mineralną ze sklepu!

Zastosowanie dejonizatora

Prefiltr możemy wykorzystać podczas napełniania wody w naszym ogrodowym spa. Nie sprawi on, że woda będzie całkowicie miękka - to byłoby niekorzystne. Dejonizator częściowo zmiękcza wodę nalewaną np. ze studni albo z wodociągów, gdzie nie ma możliwości podłączenia tradycyjnego zmiękczacza wody.

Im wolniej przepływa woda przez wkład tym lepszy efekt zmiękczania.

Zastosowanie dejonizatora podczas nalewania wody do spa obniża koszt środków chemicznych związanych z utrzymaniem czystości. Redukuje nadmierne zużycie wkładów filtrujących, obniża osadzanie się kamienia na grzałce w wannie spa.

Trwałość zmiękczacza Spa Pure Fill

Spa Pure Fill to zmiękczacz wody ogrodowej wielokrotnego użycia. Zazwyczaj pozwoli na użycie go 6-8 razy. Powinien być użytkowany maksymalnie przez 2 lata. W tym okresie, należy regenerować wkład po każdym użyciu. Regeneracja polega na zalewaniu wkładu roztworem wody z solą i zaślepieniu końców specjalnymi końcówkami (w komplecie).

zmiekczacz wody do spa basenu koncowka do weza ogrodowego

307318

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: