Spa Pure Fill zmiękczacz wody

307318

Filtr zmiękczający wodę do spa. Montowany na końcówkę do węża ogrodowego służący do zmiękczania wody oraz do eliminacji magnezu i żelaza

162,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Spa Pure Fill

Rozwiązanie eliminujące problem wody zawierającej dużą ilość wapnia, żelaza i magnezu. Jeśli używasz wodę ze studni lub wodociągu, która nie jest idealnie czysta i po nalaniu widać odcień zielony lub żółty - to być może warto zastosować dejonizator Spa Pure Fill.

Wstępny zmiękczacz wody do Twojego SPA

Filtr doskonale sprawdza się w warunkach kiedy chcemy podnieść jakość nalewanej wody w naszej wannie spa lub basenie. Poprzez wykorzystanie wymiany jonowej - wapń oraz magnez przekształca się w sód, a kamień jest odkładany wewnątrz prefiltra, a nie w napełnianym zbiorniku.

Zastosowanie tego przenośnego zmiękczacza pozwala to uzyskać efekt taki, jakby uzupełnić basen wodą mineralną ze sklepu!

Zastosowanie dejonizatora

Prefiltr możemy wykorzystać podczas napełniania wody w naszym ogrodowym spa. Nie sprawi on, że woda będzie całkowicie miękka - to byłoby niekorzystne. Dejonizator częściowo zmiękcza wodę nalewaną np. ze studni albo z wodociągów, gdzie nie ma możliwości podłączenia tradycyjnego zmiękczacza wody.

Im wolniej przepływa woda przez wkład tym lepszy efekt zmiękczania.

Zastosowanie dejonizatora podczas nalewania wody do spa obniża koszt środków chemicznych związanych z utrzymaniem czystości. Redukuje nadmierne zużycie wkładów filtrujących, obniża osadzanie się kamienia na grzałce w wannie spa.

Trwałość zmiękczacza Spa Pure Fill

Spa Pure Fill to zmiękczacz wody ogrodowej wielokrotnego użycia. Zazwyczaj pozwoli na użycie go 6-8 razy. Powinien być użytkowany maksymalnie przez 2 lata. W tym okresie, należy regenerować wkład po każdym użyciu. Regeneracja polega na zalewaniu wkładu roztworem wody z solą i zaślepieniu końców specjalnymi końcówkami (w komplecie).

zmiekczacz wody do spa basenu koncowka do weza ogrodowego

307318
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także