Filtr do SPA SC714 Darlly

Darlly
307014

Trwały oraz wytrzymały wkład filtrujący do wanny Spa. Filtry Darlly to jedne z najpopularniejszych i najlepszych rozwiązań do obiektów prywatnych oraz publicznych.

  • Wykonany z włókna Reemay
  • Wytrzymałość ok. 1 rok pracy
179,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Filtr Darlly SC714

#60401

Wkład filtrujący do jacuzzi oraz wanny SPA pozwoli Ci na ciągłe utrzymanie niecki w czystości. Seria filtrów od Darlly to jedne z najpopularniejszych oraz najwydajniejszych rozwiązań filtrujących dostępnych na rynku. Szeroka oferta produktowa pozwoli na dowolne skompletowanie elementu zamiennego, który będzie pasowała do Twojego urządzenia. 

Logo filtrów Darlly

Kompatybilność:

Ten wkład filtrujący przeznaczony jest przede wszystkim dla wanien:

  • Aegean Spas, Allseas Spas, Alps Spas, Artesian Spas, Canadian Spas, Catalina Spas, Clearwater Spas, Dynasty Spas, Elite Spas, First Choice Hot Tubs, Fonteyn Spas, Gulf Coast Spas, LA Spas, Leisure Bay Spas, MAAX Spas, Signature Spas, Spaform, Spaserve, Sunbelt Spas, Sunrise Spas, Viking Spas, Vita Spa, Waterway, Wellis(Bahama)

Parametry filtra:

Góra filtra: Uchwyt
Dół filtra: Gwint zewnętrzny gruby 3.8 cm
Wysokość: 21 cm
Średnica: 15.2 cm
Kod produktu: SC714
Darlly: 60401
Kod Unicel: 6CH-940
Kod Pleatco: PWW50
Kod Filbur: FC-0359
SilverStream: Nie

Jakość REEMAY

Filtr wysokiej jakości do wody został wykonany z wytrzymałego włókna Reemay. Ta tkanina filtrująca charakteryzuje się dużą sztywnością i umożliwia jednolitą sprawność filtracji na całej swojej powierzchni. Całość konstrukcji filtra wykończona jest od góry i od dołu wytrzymałym plastikiem, który odporny jest na zniekształcenia.

Włóknina filtracyjna Reemay posiada właściwości, które obniżają możliwość rozwoju drobnoustrojów, pleśni czy grzybów.

Kiedy wymienić wkład filtrujący w wannie SPA

Filtr do wanny spa może być wielokrotnie myty i regenerowany odpowiednimi środkami czyszczącymi - zobacz Filter Cleaner. Dzięki swojej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałów wkład filtrujący nie straci swoich właściwości filtrujących przez kilka miesięcy. 

Aby jednak nie doprowadzić do znacznego spadku skuteczności filtracji, zaleca się aby wkład wymieniać co najmniej raz na rok

Dobrą praktyką jest posiadanie 2 zestawów. Podczas gdy jeden komplet filtrujący pracuje w wannie, drugi można poddać czyszczeniu i regeneracji.

307014

Opis

Średnica filtra:
15.2 cm
Wysokość filtra:
21 cm
Góra filtra:
Uchwyt
Dół filtra:
3.8 cm - gwint zewnętrzny gruby
Marka SPA:
Aegean Spas
Barrier Reef Spas
Canadian Spas
Catalina Spas
Elite Spas
First Choice Hot Tubs
Gulf Coast Spas
Hot Tubs
Inspirations
Spaform
Spaserve
Trade Price
Vita Spa
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: