Czas najwyższy na gruntowne mycie basenu poliestrowego? Mamy dla Ciebie 3 doskonałe produkty, które ułatwią czyszczenie i nie zniszczą basenu poliestrowego.

  1. Decalcit Super - tym czyścimy całą powierzchnię basenu z zimowych osadów. Preparat usunie żółte i zielone plamy, rozpuści osady z kamienia na ścianach i dnie. Konsystencja żelu bardzo ułatwia nakładanie Decalcitu na ściany. Po posmarowaniu ścian odczekaj 15 minut i spłucz wodą.
    Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

  2. Bordnet Spray - tym czyścimy górną część basenu, na której jest ciemny, tłusty nalot. Nie usuniemy go niczym innym! Sprawdź jakie to proste. Jeśli skimmer albo inne elementy plastikowe basenu zrobiły się szare to właśnie Bordnet pomoże je doczyścić.
    Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

  3. Adisan - tym preparatem wyczyścisz wszystko wokół basenu, pokrywę, folię, zadaszenie aluminiowe oraz szyny od zadaszenia. Do delikatny detergent pomagający usunąć brud i rozpuścić tłuszcz i sadzę z powietrza.
    Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

Wymienione produkty są bezpieczne do stosowania w basenach poliestrowych. Wszystkie środki do mycia basenu są dostępne w naszym sklepie od ręki - wysyłka w 24h!

CIEKAWE PORADY DLA UŻYTKOWNIKÓW BASENÓW