Bezpieczeństwo danych osobowych

Nasz sklep gwarantuje, że dane osobowe są gromadzone i przetwarzane z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa i zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wszystkie dane są zbierane i przetwarzane wyłącznie w celach związanych z realizacją zamówienia, prowadzenia statystyk handlowych oraz polityki rabatowej dla stałych klientów.
Złożenie zamówienia w chemiabasenowa.pl oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przekazanych danych osobowych zgodnie z w/w ustawą.

Każdy klient ma prawo do wglądu i zmian swoich danych osobowych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Całkowite usunięcie danych nie jest możliwe, ponieważ na koncie klienta w Mikapa znajdują się dokumenty księgowe, które wymagają przechowywania.

no spam Nasz sklep używa szyfrowanego połączenia z certyfikatem SSL.
Państwa dane osobowe przesyłane z komputera na nasz serwer są chronione!

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów naszego sklepu. Wyjątkiem jest firma transportowa (kurier), której zostaną udostępnione dane adresowe w celu dostarczenia przesyłki oraz przekazanie informacji potrzebnych do zrealizowania płatności w systemie Przelewy24 (kartami kredytowymi, przelewami, itp.).

no spam Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresów e-mail klientów naszego sklepu. Nie wysyłamy spamów!

Bezpieczne płatności

Wybraliśmy dla Państwa trzy możliwości zapłaty za zamówiony towar. Każda z opcji jest bezpieczna.


Przelew na konto bankowe:

Dane do przelewu:
PTH Mikapa
ul. Nakielska 137
85-347 Bydgoszcz

Konto mBank:
64 1140 2017 0000 4802 0370 6835


Gotówka przy odbiorze przesyłki kurierskiej

Kurier pobierze przy dostawie taką kwotę jaka była podana na Państwa zamówieniu.


Płatność w serwisie Przelewy24.pl

Są to bezpieczne płatności internetowe. Serwis Przelewy24.pl akceptuje karty Visa, MasterCard i inne, a także szybkie przelewy internetowe ze wszystkich banków! Serwis stosuje szyfrowane połączenie i wszystkie przesyłane dane są bezpieczne.

Operatorem jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

payment