Bayrol Chlorilong Ultimate 7 - chlor tabletki wielofunkcyjne

Bayrol
110732
  • duże tabletki wielofunkcyjne 
  • chlor do basenu z dwufazową dezynfekcją wody
  • efekt likwidacji glonów
307,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Bayrol Chlorilong Ultimate 7 - chlorowe tabletki wielofunkcyjne do uzdatniania wody basenowej. Dwukolorowe tabletki z chlorem do kompleksowego uzdatniania wody basenowej.

Ultimate 7 to 7-funkcyjna (300 g) tabletka chlorowa składająca się z dwóch faz o następujących właściwościach: dezynfekcja, zapobieganie powstawaniu glonów, usuwanie zmętnienia, zapobieganie osadom wapiennym, stabilizacja chloru, szokowe chlorowanie i szokowe chlorowanie filtra.

Dwufazowe tabletki Chlorilong Ultimate 7

Faza 1 - niebieska część tabletki zapewnia szokowe chlorowanie dzięki czemu eliminuje bakterie i wirusy.
Faza 2 - biała część tabletki rozpuszcza się powoli dzięki czemu utrzymywany jest stały poziom chloru w wodzie. Eliminuje to narastanie bakterii, wirusów oraz glonów. W białej części tabletki zawarty jest również koagulant, który utrzymuje krystaliczną czystość wody. Faza biała stabilizuje także twardość wody.

Tabletki wielofunkcyjne do basenu należy dodawać do wody poprzez skimmer przy stale włączonej pompie obiegowej.

Opakowanie zawiera 16 wielofunkcyjnych tabletek (każda po 300g).

Dozowanie Bayrol Chlorilong Ultimate 7

Pierwsze dozowanie: 2 tabletki Chlorilong Ultimate na każde 35m3 wody w basenie.
Cotygodniowe dozowanie: 1 tabletka na każde 35m3 wody co 10-14 dni.

7 zadań dla chloru w tabletce

Klienci cenią wysoką jakość produktu Chlorilong Ultimate 7 za szybkie działanie, dużą skuteczność i kompleksową pielęgnację wody w basenie. Produkt jest bezpieczny dla ludzi, gdyż nie zawiera w swoim składzie metali ciężkich (np. siarczanu miedzi). Chemia basenowa firmy Bayrol uchodzi za najlepszą w Europie. 

Podczas powolnej dezynfekcji wody dużymi tabletkami chlorowymi należy zagwarantować maksymalnie równomierne uwalnianie się chloru w trakcie rozpuszczania się tabletki. Produkty innych firm często po dodaniu do wody rozpuszczają się zbyt gwałtownie lub nierównomiernie co w efekcie może doprowadzić do przechlorowania albo do powstania innych problemów z wodą. Dochodzenie do stanu równowagi może być potem uciążliwe.
Firma Bayrol w wyniku badań nad produktem opracowała specjalny proces produkcji tabletek Chlorilong - Air Press Out. W trakcie prasowania substancji do formy tabletki nie dostają się pęcherzyki powietrza. Wnętrze tabletki jest jednolite i twarde. W połączeniu ze środkiem opóźniającym rozpuszczanie, technologia A.P.O. zapewnia bardzo równomierne uwalnianie chloru i tym samym lepszą dezynfekcję basenu.

110732

Opis

Waga:
4,8 kg
Zawartość:
16 tabletek

Specyficzne kody

EAN13
4008367993108
MPN
5599310
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także